Бюджетний геймерський монітор AOC 24G2

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Бюджетний геймерський монітор AOC 24G2 – вважається одним з найкращих моніторів в своєму сегменті. Цей монітор забезпечить вас безперебійною роботою, хорошою якістю зображення і чудовим дизайном.

Технічні характеристики

Розмір монітора 23,8 дюйма
Розширення 1920х1080
Частота оновлення 144Гц
Тип панелі IPS
Час реакції 1Мс
Співвідношення сторін 16:9
Підсвічування WLED
FlickerFree Присутній
FreeSync 44-144Гц
Піксельна висота 0,2745
Кут огляду 178/178
Кольори 16,7 млн
Контраст 20М:1
Яскравість 250

Дизайн і підключення

Враховуючи бюджетність монітора AOC 24G2, то його дизайн вражає. Ми отримуємо повну енергомічну підтримку регулювання по висоті до 130мм, поворот на 90 градусів, нахил -5/+22 градусів та сумісність з кріпленням VESA 100х100мм.
Я б сказав, що підставка достатньо міцна. Також присутня система управління кабелем. Сам екран покритий матовим покриттям.
Також присутні 2 порти HDMI 1.4, один вхід DisplayPort 1.2, VGA та роз’єм для навушників.
FreeSync підтримується через HDMI та DisplayPort з діапазоном VRR 48- 144Гц.

Якість зображення

Геймерський монітор AOC 24G2

Геймерський монітор AOC 24G2 базується на панелі IPS від PANDA з широкими кутами огляду 178 градусів, піковою яскравістю 250 ніт, статичним контрастним коефіціентом приблизно 1000:1 і 8-бітовою глибиною кольору (6 бітний + 2-бітний FRC).
Це дисплей на панелі IPS з високою швидкістю оновлення, який слугує альтернативою популярним моделям TN та VA.

Окрім того, що пропонують найбільш точне відтворення кольорів та найширші кути огляду, IPS-панелі також пропонують хороший баланс між варіантами TN та VA, якщо мова йде про загальну продуктивність та якість зображення.

Тепер панелі VA пропонують найкращий коефіцієнт контрастності (~ 3000: 1), що призводить до більш глибокої темноти на відміну від дисплеїв TN та IPS з контрастністю ~ 1000: 1. Однак панелі IPS все ще пропонують шикарні кольори, і у них немає проблем із чорним розмазуванням, пов’язаним із панелями VA, тому більшість користувачів віддають перевагу технології IPS.

AOC 24G2 фабрично калібрується в Delta E <2, що підходить для вирішення кольорових завдань початкового рівня. Для професійного використання, звичайно, є кращі кольорові дисплеї , але для створення базового вмісту AOC 24G2 буде ідеально підходити.

Кольори

Окрім цього, монітор охоплює 126% кольорового простору sRGB для отримання більш насичених і реалістичних кольорів. Добре, що AOC 24G2 має режим sRGB, який обмежує кольорову гаму до стандартного простору sRGB для більш точного відтворення кольорів.

Враховуючи, що це 24- дюймовий дисплей, роздільна здатність 1080p забезпечує пристойну щільність пікселів 92,56 PPI (пікселів на дюйм), що призводить до великої кількості вільного простору на екрані та різких непіксельованих деталей.
Більше того, 1080p не дуже вимогливий до вашого GPU / CPU, що дозволяє повністю скористатися швидкістю оновлення 144 Гц монітора навіть при складанні бюджету / середнього діапазону ПК.

AOC 24G2 також доступний як 27 ″ варіант, AOC 27G2. Ми рекомендуємо версію 24 ″, оскільки вона забезпечує більш високу щільність пікселів, а також дешевша. Існують дві додаткові моделі з суфіксом ‘U’: AOC 24G2U та AOC 27G2U, які також мають концентратор quad-USB 3.0 та інтегровані 2W динаміки.

Продуктивність

Підставка для AOC 24G2

Продуктивність в IPS моніторах краща, ніж в VA. Це через те, що монітори IPS мають більш високу швидкість відгуку пікселів, ніж панелі VA, що означає, що в швидких іграх ви не помітите розмазування темних пікселів.

Незважаючи на те, що час їх реакції не такий швидкий, як у панелей TN, цього достатньо, щоб усунути більшість розмитостей руху.
Хоча AOC не визначає швидкість часу реакції сірого на сірий (GtG) на дисплеї 24G2, PANDA зазначає швидкість 7,5 мс, яку AOC вдалося опустити до ~ 5 мс із застосуванням overdrive.
В цілому деяка незначна розмитість руху помітна у швидких іграх, але значно менше, ніж ви можете бачити на панелях VA.

AOC 24G2 має чотири режими перевитрати часу реакції :

  • Вимкнено
  • Слабкий
  • Середній
  • Сильний

Що стосується вхідного відставання, то AOC 24G2 має лише ~ 4 мс затримки при 144 Гц, що непомітно.
Ще одна важлива річ, яку слід зазначити щодо дисплеїв панелі IPS – це світіння IPS, що є очікуваним недоліком цієї технології панелей.
В основному, коли надлишок світла проходить через панель, по кутах екрану помітна підсвітка. Інтенсивність світіння IPS змінюється в різних одиницях монітора.
Як правило, це помітно лише тоді, коли у вас на екрані чорно-чорний фон із високою настройкою яскравості та відсутністю зовнішнього освітлення у вашій кімнаті.

Технологія MBR

Встановлення Overdrive на ‘Boost’ активує технологію MBR (зменшення розмитості руху), яка за допомогою підсвічування ще більше зменшує сприйняття розмитості руху.
Однак MBR вводить мерехтіння екрана, який невидимий для людського ока, але може викликати головний біль у чутливих людей.
Крім того, MBR зменшує максимальну яскравість екрана.

Також, ви можете використовувати AMD FreeSync, який забезпечує змінну частоту оновлення сумісних відеокарт, щоб повністю усунути розрив екрану та заїкання. Діапазон AOC 24G2 FreeSync становить 48-144 Гц і без проблем працює з сумісними графічними процесорами NVIDIA.
Зауважте, що ви не можете використовувати FreeSync та MBR одночасно.

Якщо MBR не активний, підсвічування монітора AOC 24G2 144 Гц не мерехтить, оскільки для регулювання яскравості не використовується ШІМ (імпульсно-ширинна модуляція).

Особливості

Геймерський монітор AOC 24G2

Екранне меню монітора добре організоване і має всі функції та інструменти, які можуть знадобитися, але навігація по ньому відбувається через чотири гарячі клавіші, які розміщені під нижньою панеллю. Це не сильно зручно, оскільки ми звикли до джойстиків.

Ви також можете завантажити додаток AOC G-Menu для настільних ПК та керувати всіма своїми налаштуваннями там.
Бюджетний геймерський монітор AOC 24G2 має всі стандартні ігрові функції, що знаходяться на їхніх дисплеях серії G1 та G2, включаючи AOC Shadow Control та AOC Game Color для швидкого коригування гамма-кривизни / насиченості кольорів.
Крім того, є функція HDR Effect, яка імітує HDR (High Dynamic Range), але це більше трюк, ніж фактична функція, яку ви хочете використовувати.

Інші корисні функції включають режим низького синього світла (з чотирма попередньо встановленими налаштуваннями інтенсивності), лічильник кадрів, режим з низьким входом, три гамма-пресети, три попередньо відкалібровані передустановки зображення (FPS, RTS та Racing), а також три повністю настроювані картинні профілі.

Конкуренти

Яскравим конкурентом AOC 24G2 є  Acer Nitro VG240YP. Але ми б рекомендували купляти AOC з наступних причин:

  • Монітор AOC дешевший, але він має кращу підставку та забезпечений кабелем DisplayPort.
  • AOC 24G2 також пропонує можливість вручну регулювати частоту підсвічування.

Вирок

Бюджетний геймерський монітор AOC 24G2 дійсно хороший монітор. Ціна на нього приваблива, в нього хороші технічні характеристики, він має безліч корисних функцій і в загальному має приємний дизайн.
Так, в нього є свої недоліки, такі як світіння на краях екрана (але це недолік всіх IPS панелей),навігація на екрані через кнопки (хотілося б джойстик) і недоліки технології MBR (мерехтіння і зменшення пікової яскравості).
Але, якщо врахувати всі + і -, то монітор AOC 24G2 вартий своїх грошей.

Фото компанії AOC.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Realme розробляє бюджетні бездротові навушники

Згідно з черговою інформацією, компанія Realme розробляє бюджетні бездротові навушники, які будуть схожі на Realme Buds Air.Як повідомляється, навушники...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -