Реклама

Бюджетний монітор Acer SA220Q 1080p IPS

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Бюджетний монітор Acer SA220Q 1080p IPS – це доступний монітор, який ідеально підходить для повсякденного використання. Його бюджетність проявляється в достатньо низькій ціні, яка починається з 2200 грн.

Технічні характеристики Acer SA220Qbid

Бюджетний монітор Acer SA220Q 1080p IPS
Розмір екрана21,5-дюймовий
Дозвіл1920 × 1080 (Full HD)
Тип панеліIPS
Співвідношення сторін16: 9 (широкоекранний)
Частота оновлення75 Гц
Час реакції4 мс (GtG)
Адаптивна синхронізаціяFreeSync (48Hz-75Hz)
ПортиHDMI 1.4, VGA
Яскравість250 кд / м 2
Контрастність1000: 1 (статичний)
Кольори16,7 мільйона (6-бітний + FRC)

Дизайн та особливості

Бюджетний монітор Acer SA220Q 1080p IPS

По дизайну, Acer SA220Qbid схожий на звичайний офісний монітор. Сам монітор має чорне матове покриття, а от підставка і основа виконані в глянцевому чорному кольорі. А як ми знаємо, то глянець схильний до подряпин. Також монітор безрамочний, що додає йому привабливішого зовнішнього вигляду.
Пропорції Acer SA220Q досить скромні, але це не дивно, оскільки це 22-дюймовий варіант. Також він досить легкий, лише 2,5 кг. Це робить його зручним в тому плані, що ви можете його не тільки переносити по дому, а й брати на вечірки, або ще кудись).

Роз'єми

Стосовно якості збірки, то Acer SA220Q зібраний досить якісно, не дивлячись на те, що виглядає він крихким. Сама підставка трошки додає коливання монітору, але воно не погіршить відчуття від використання цього монітора. На нашому екземплярі ми не знайшли ніяких дефектів, тому можна сказати, що збірки від Acer і надалі залишаються якісними.
Керування монітором здійснюється екранними кнопками. Враховуючи його бюджетність цей не дивно.

Бюджетний монітор Acer SA220Q 1080p IPS

Повернемося ще до підставки. Acer SA220Q можна тільки нахиляти. Це обмежить деякі ваші параметри налаштування дисплея, для декого це може виявитися дійсно проблемою. А от справді неділоком є те, що в монітора немає варіантів для кріплення VESA.

Дисплей та продуктивність

Acer SA220Q має 22-дюймову IPS-панель з роздільною здатністю 1920 х 1080, максимальною швидкістю оновлення 75 Гц та часом реакції 4 мс. Підсвічування вказане в 250 кд / м2, тоді як коефіцієнт контрастності знаходиться на рівні 1000: 1, як у більшості панелей IPS.

Повна роздільна здатність HD не пропонує багато місця та різкості, але вона виглядає чіткішою у меншому форматі, як Acer SB220Q. На видимість менших об’єктів, таких як текст, це не впливає, тому вам не потрібно використовувати масштабування. Фільми та ігри виглядатимуть дещо чіткіше за допомогою цього монітора, але ми знаємо, що багато хто пропустить велику цінність великих дисплеїв.

Acer SA220Q складає лише 93% гамми sRGB, але цього достатньо для щоденного використання, включаючи ігрові ігри. Що в цьому чудово – це точність за замовчуванням з DeltaE лише 2,35, що є фантастичним для бюджетного монітора. Температура кольору дуже близька до ідеальної точки 6500 К, тому екран не виглядає жовтуватим або синюватим під час перегляду білих фонів, таких як браузери.

Калібрування монітора може знизити DE приблизно до 1,1, але це не варто, оскільки ви отримаєте трохи більш холодний кольоровий тон на екрані. Acer SB220Q – це один з тих моніторів, які потрібно налаштувати лише один раз і користуватися ним з повною насолодою.

Основна слабкість екрана – його контрастність, яка обмежується 870: 1 при 40% яскравості, що перешкоджає екрану створювати глибокі темні кольори. Гама має 2,19 як для стандартних, так і для каліброваних станів, тому екран не виглядає занадто тьмяним чи яскравим у деяких випадках. Варто також зазначити, що підсвічування може досягати лише 240 кд / м2.

Рівномірність панелі для Acer SB220Q відмінна, оскільки не помітно помутніння. Краї виглядають трохи тьмяніше, ніж центр дисплея, але це помітно лише при перегляді повністю чорного зображення.

Розмивання не так вже й погане, як у деяких моделях VA, які ми перевірили, але ви все одно побачите деякі сліди в переходах від світлого до темного та навпаки. Пристрій включає функцію перевитрати в екрані, але жоден з режимів не ефективний для поліпшення цього аспекту без додавання оверсайта.

AMD FreeSync

Якщо ви використовуєте відеокарту, яка сумісна з AMD FreeSync, то у вас є можливість синхронізувати її частоту кадрів до частоти оновлення Acer SA220Q.
Після того, як ви ввімкнете FreeSync монітор почне динамічно змінювати швидкість оновлення відповідно до продуктивності вашої GPU.
Діапазон FreeSync Acer SA220Q, в межах якого функції динамічної частоти оновлення становить 48-75 ГГц / FPS (кадрів в секунду), тобто якщо частота FPS знизиться нижче 48, FreeSync не буде працювати, поки частота кадрів знову не зросте.

Рекомендуєм ознайомитись із геймерським монітором Acer Nitro VG240, який також сумісний з AMD FreeSync.

Якщо у вас є карта NVIDIA, ви все одно можете використовувати монітор до 75 Гц, але без динамічної частоти оновлення.

Особливості Acer SA220Q

Окрім стандартних налаштувань зображення в екранному меню, таких як налаштування контрасту, яскравості, гами та кольорів, ви знайдете додаткові функції для ігрових цілей.

  • ‘Aim Point’ – пропонує три накладки на перехресті для кращої точності в іграх FPS;
  • “Black Boost” – збільшує видимість у темних частинах відеоігор;
  • “Over Drive” – додатково покращує швидкість часу реакції за допомогою трьох параметрів: Off, Normal та Extreme.

При ввімкненому FreeSync, ви не зможете вибрати режим Extreme over drive.

Також є три попередньо відкалібровані зображення для видів ігор: гонки та спорту. Налаштований і ігровий профіль.

Як і в більшості сучасних дисплеїв, ігровий монітор Acer SA220Q 75 Гц не мерехтить і має вбудований фільтр низького синього світла, тому ви не будете отримувати втому або головні болі від перегляду екрана протягом тривалого часу.

Конкуренти

Acer SA220Q також доступний і у 23 дюймовому варіанті Acer SA220Q.
З цього фінансового діапазона, ми можемо вам запропонувати монітор LG 24MP59G, який має вхід DisplayPort, що дозволяє FreeSync працювати і з картами NVIDIA.
Також Acer SA220Q доступний в такому варіанті Acer HA220Q. Різниця тут заключається тільки в підставці. Він також не сумісний з VESA і має тільки нахил.

В цьому ціновому діапазоні доступні ще 2 монітора 21,5 ″ 1080p, які використовують ту ж панель IPS, що і SA220Q, і підтримують FreeSync з діапазоном 48-75 Гц по HDMI:
– Philips 226E9QDSB
– AOC 22V2H

Усі ці IPS-монітори 21.5 ″ 1080p використовували одну панель, тож ви отримаєте однакову ефективність та якість зображення.

Вирок

Бюджетний монітор Acer SA220Q 1080p IPS 22 ″ безумовно здивує вас своєю чіткістю деталей, кольорами та продуктивністю, особливо якщо у вас відеокарта AMD FreeSync.
Якщо ви плануєте купити собі бюджений IPS монітор 21,5 ″ 1080p, то Acer SA220Q буде для вас ідеальним варіантом. Ціна в 2200 грн вважається цілком навіть бюджетною.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Nvidia розказали, коли випустять нові відеокарти

В сьогодні Nvidia розказали, коли випустять нові відеокарти. Якщо все пройде гладко, то перша половина січня обіцяє бути дуже...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -