Реклама

Геймерський монітор Acer Nitro VG240YP

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.
Acer Nitro VG240YP

Геймерський монітор Acer Nitro VG240YP – це хороший ігровий монітор з оптимальною ціною. Даний монітор добре підходить для комбінованого використання, тобто на ньому можна як дивитися фільми, так і грати в ігри.
Повна назва монітора – Acer Nitro VG240Y Pbiip. Це перша модель монітора, яка доступна в 24’’ варіанті.

Характеристики Acer Nitro VG240YP

Acer Nitro VG240YP
 • Розмір екрана : 23,8’’
 • Тип панелі : IPS
 • Формат екрана: 16:9
 • Контрастність: 1,000:1
 • Яскравість: 250 кд / м2
 • Підсвітка: LED
 • Час реакції: 1мс VRB
 • Максимальне розширення: 1920 х 1080, 144Гц, Full HD
 • Кути огляду: 178 градусів по горизонталі
  178 градусів по вертикалі
 • Порти і роз’єми: 2 x HDMI 2.0, 1 x DisplayPort 1.2
 • Запобігання розриву зображення : AMD Free-Sync

Особливості Acer Nitro VG240YP

Монітор Acer Nitro VG240 підтримує AMD FreeSync з діапазоном частоти оновлення (VRR) 48-144 Гц і для HDMI і для DisplayPort.
Технологія FreeSync дозволяє швидко змінювати частоту оновлення монітора відповідно до частоти кадрів GPU у межах VRR, що виключає розрив екрану та заїкання практично без затримок ( приблизно 1 мс).
Офіційно NVIDIA не сертифікована як зумісна з G-Sync. Неофіційно, FreeSync працює на Acer Nitro VG240YP із сумісними картами NVIDIA, але для цього необхідно придбати кабель DisplayPort, так як в комплекті його нема.
Якщо функція FreeSync ввімкнута, то ви не зможете використовувати опцію Extreme, що є досить частою проблемою для деяких ігрових моніторів Acer.
Також присутні такі функції, як Black Boost, Game View.

Acer Nitro VG240YP

Якість зображення Acer Nitro VG240YP

Геймерський монітор Acer Nitro VG240YP забезпечує широкі кути огляду в 178 градусів. Такі широкі кути Acer зміг досягнути дякуючи IGZO-TFT IPS-панелі від Panda. Яскраві і точні кольори охоплюють стандартний кольоровий простір sRGB та 8-бітну глибину кольору.
IPS-панель включає статичне контрастне співвідношення 1000:1 і пікову яскравість 250 ніт, що вважається стандартом для такої IPS-панелі в такому ціновому діапазоні.
З одної сторони може здаватися, що максимальна освітленість в 250 ніт достатньо низька, але екран виглядає навіть дуже добре освітленим. При звичайних умовах, я б рекомендував, не виставляти максимальну яскравість дисплея.

Монітор Acer Nitro VG240YP також підтримує HDR ( High Dynamic Range). Але є одна проблема, він імітується лише програмно, тому ви можете ігнорувати його.
Як і очікувалось на панелі IPS, деяке світіння IPS присутнє, але воно є керованим.

Продуктивність Acer Nitro VG240YP

Acer Nitro VG240YP має відмінні показники відставання на вході лише 4мс на 144 Гц., враховуючи, що Acer не визначає швидкість часу відгуку монітора GtG (перехід від сірого до сірого), лише показник MPRT (час на рухому зображення) в 1 мс, що досягається за допомогою зйомки підсвічування.
Для того, що ви отримали 1 мс, вам потрібно ввімкнути Visual Pesponse Boost (VRB) у меню OSD (Екранне відображення) монітора. Ця функція погладжує підсвічування, щоб зменшити сприйняття слідів швидкоплинних об’єктів.

Однак VRB також зменшує максимальну яскравість монітора, і оскільки дисплей Acer VG240YP має пікову яскравість у 250 ніт, зображення буде досить тьмяним при використанні цієї функції.Крім того, VRB не може бути активним одночасно з FreeSync або HDR. Отже, більшість користувачів не вважають цю функцію корисною. На щастя, звичайна швидкість відгуку пікселів GtG монітора є досить хорошою.

Це не так швидко, як у однакових за ціною ігрових моделей TN, які мають швидкість 1 мс GtG, але це значно швидше, ніж те, що ви отримуєте з панелями VA.У швидкісних іграх помітна деяка розмитість руху, але чорних мазків, пов’язаних із панелями VA, ви не отримаєте.

Вирок

Геймерський монітор Acer Nitro VG240YP може підійти не всім. Можливо для когось ціна на VG240YP може здаватися високою — від 5500 грн, комусь може не підійти розмір екрана, а для декого може бути недостатня максимальна освітленість. Але якщо врахувати всі його переваги, такі як співвідношення ціни і якості, безліч ігрових функцій та акуратні кольори, то Acer Nitro VG240YP однозначно вартий вашої уваги.
ITech рекомендує.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

В Google Play присутні ігри, які автоматично встановлюють шкідливі додатки

На протязі останніх декількох місяців на популярній геймерській платформі Reddit з’явилося багато негативних відгуків користувачів, яких обурює дратуюча реклама...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -