Реклама

IPS монітор ViewSonic VX2758-2KP-MHD

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

IPS монітор ViewSonic VX2758-2KP-MHD — вражаючий ігровий монітор 1440р 144Гц, який пропонує хорошу якість зображення та продуктивність, нічим не гіршу від дорогих аналогів. Також він пропонує швидкий час відгуку та має підтримку FreeSync за досить низьку ціну (приблизно 330 дол).

Для початку хочемо звернути увагу, що в ViewSonic є ще такі моделі моніторів як VX2758-P-MHD та VX2758-C-MH, тому не путайте їх, так як характеристики в них дещо інші.

Отож, повернімось до VX2758-2KP-MHD та зазначимо його характеристики.

Характеристики

IPS монітор ViewSonic VX2758-2KP-MHD
 • розмір екрану: 27”;
 • роздільна здатність: 2560х1440;
 • тип панелі: IPS;
 • співвідношення сторін: 16:9;
 • яскравість: 350 ніт;
 • частота оновлення: 144Гц;
 • час реакції GtG: 3мс;
 • час відповіді MPRT: 1мс;
 • адаптивна синхронізація: FreeSync (48Hz-144Hz);
 • коефіцієнт контрасності: 1000: 1;
 • динаміки: 2х2,5Вт.

Дизайн та особливості

IPS монітор ViewSonic VX2758-2KP-MHD

Рамки монітору дуже тонкі, сам екран покритий матовим покриттям. Підставка міцна та може нахилятись на -5о/15о. І що чудово, він сумісний із кріпленням VESA. Для підключення тут присутні HDMI 1.4 та HDMI 2.0, DisplayPort 1.2, аудіо-вхід та роз’єм для навушників. Варто зазначити, що HDMI 1.4 обмежений підтримкою 2560х1440 при 75Гц та 1920х1080 при 144Гц. Для навігації через екранне меню монітора на задній його панелі ви знайдете шість клавіш.

IPS монітор ViewSonic VX2758-2KP-MHD

Щодо ігрових функції, то присутні тут відкалібровані зображення ViewMode з режимами FPS, МОВА, RTS та чорна стабілізація для темних ігор. Для налаштування зображення тут є настройки кольорової температури та колірний діапазон. Для запобігання втомі очей при тривалому сидінні за монітором, підсвічування на моніторів без мерехтінь та є інтегрований фільтр низького синього світла.

Якість зображення

Базується монітор на панелі IPS (AAS) Innolux з піковою яскравістю 350 ніт, кути огляду — 178 градусів, роздільна здатність екрану 1440р з щільністю пікселів ~108 РРІ при 27”. Статичне контрасне співвідношення тут 1000:1. Щодо наявної високої щільності, то саме вона забезпечує чіткі деталі та достатньо місця на екрані без застосування будь-якого масштабування. HDR VX2758-2KP-MHD не підтримує, але це й не дивно, так як для справді чудового досвіду перегляду HDR потрібно більшу яскравість, вищий коефіцієнт контрасності та локальне затемнення. Загалом, вас це не має турбувати, так як це не є мінусом даного монітору.

ViewSonic VX2758-2KP-MHD оснащений широким підвічуванням кольорової гами під час ввімкнення, та здатний охопити 96% кольорового простору DCI-P3 або 131%sRGB. У поєднанні з високою щільністю ви отримаєте реалістичні та яскраві кольори. Якщо у вас виникне бажання обмежити відтворення кольорів, то за допомогою екранного меню ви можете обмежити RGB до 100%. Виробник заявляє, що VX2758-2KP-MHD має підтримку 10-бітового забарвлення (8-бітний +FRC), проте ми його не змогли досягти.

Продуктивність

Роз'єми

Працює IPS монітор ViewSonic VX2758-2KP-MHD на технології AMD FreeSync, що забезпечує змінну частоту оновлення (VRR), яка, в свою чергу, повністю виключає заїкання екрану (менше ~ 1 мс). Також монітор сумісний з G-SYNC. Діапазон тут становить 48-144Гц, за допомогою карт AMD ви зможете використовувати FreeSync до 144 Гц при 1440р через HDMI 2.0.

Кабеля DisplayPort монітор не має, тому якщо ви будете використовувати відеокарту NVIDIA з використанням FreeSync, то тут потрібно додатково придбати кабель DP. Також можна користуватись функцією режиму 1 мс для стримування підсвічування та досягнення вищої чіткості рухів у швидких іграх, дещо схожу до CRT. Проте активним разом із FreeSync він не може бути, це призведе до зниження максимальної яскравості монітора.

Пресет Ultra Fast також досить корисний, тут перебіг буде більший, а темп руху чіткіший. Щодо часу відгуку то є три можливі варіанти налаштування — стандартний, розширений, ультра швидкий. Також варто використовувати програму Advanced, так як вона ефективно видаляє велику частину задніх об’єктів. Загалом, вам варто спробувати ці два варіанти та виділити для себе той, який найкраще підійде до ваших особистих бажань та використовуваних відеоігор.

Конкуренти

Ми рекомендуємо звернути увагу на LG27GL83A, так як він з хорошим дизайном та швидшим часом відгуку, проте колірна гама не така широка. Також вартий уваги дещо геймерський Монітор AOC 24G2, який іде із вигнутою панеллю VA та має 1440р 144Гц.
Також можете звернути свою увагу на монітор Acer Nitro VG240YP – 1920 х 1080, 144Гц, Full HD, AMD Free-Sync і ще багато цікавого.

Вирок

ViewSonic VX2758-2KP-MHD можна назвати монітором, який чудово поєднує в собі ціну-якість. Можливо у нього не найкращий дизайн та відсутні певні функції, він усе-одно вартий вашої уваги. Кольори тут яскраві та чіткі, присутня і висока щільність пікселів, ну і звісно низьке відставання та швидкий час відгуку. Єдиний недолік, який ми виявили, це недосяжність 10-бітної глибини кольору.

Фото компанії ViewSonic.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Microsoft Teams отримує новий досвід пошуку та підтримку відеофільтрів

Як і Windows Search та Провідник файлів, Microsoft Teams постачається із власною спеціальною пошуковою системою, яка допомагає вам знаходити...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -