Бездротовий геймерський монітор Viotek GN34C 34

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Бездротовий геймерський монітор Viotek GN34C 34 – це великий ультраширокий і доступний геймерський монітор. Вас вразить його дизайн і якість зображення.

Технічні характеристики

Бездротовий геймерський монітор Viotek GN34C 34
Тип панелі VA
Співвідношення сторін 21:9 (UltraWide)
Розмір екрану 34
Розширення 3440х1440 (UWQHD)
Частота оновлення 100Гц
Час реакції 4мс
Яскравість 250
Контраст 3000:1
Кольори 16,7 мільйонів
Порти DisplayPort 1.2, HDMI, DL-DVI
Адаптивна синхронізація FreeSync (80 Гц — 100 Гц)

Дизайн і підключення

Бездротовий геймерський монітор Viotek GN34C 34

Дизайн Viotek GN34C 34 виглядає просто і не кидається в очі. Можна виділити підставку, вона міцна. Монітор працює лише з нахилом і не сумісний з VESA.
Якщо ж вам знадобиться його кріпити на стіні, то прийдеться купляти додатковий адаптер для кріплення.

Рамки в монітора глянцеві та пластикові, а сам екран покритий матовим антибликовом покриттям. Кривизна 1800R створює захоплюючий і кінематографічний досвід перегляду, перетворюючи ваше периферійне бачення у світ ігор. Порти роз’ємів включають DVI-Link DVI, HDMI, DisplayPort та роз’єм для навушників. Він доступний як в чорному кольорі, так і в білому.

Зображення

Ігровий монітор Viotek GN34C потужністю 100 Гц базується на панелі VA, яка завдяки високому статичному контрасту в 3 000:1 забезпечує дивовижну якість зображення, не відрізняється від інших панелей. Співвідношення між найтемнішими та найяскравішими кольорами чітко підкреслюється, тоді як чорні тони справді чорні, а не лише темно-сірі.

Хоча кольори не такі стійкі, як на дисплеях панелі IPS, панель VA Viotek GN34C покриває 85% кольорової гами NTSC, що трохи більше 100% sRGB. У поєднанні з високим коефіцієнтом контрастності якість зображення є захоплюючою та залучає інтенсивні кольори, хоча тим, хто шукає монітор для критично важливих кольорів, все одно доведеться вибрати монітор панелі IPS з більш точними кольорами.

Роздільна здатність екрана UWQHD 3440 × 1440 пропонує високу щільність пікселів – 109,68 PPI (пікселів на дюйм), що означає, що хоча монітор має великий 34-дюймовий екран, зображення чітке з яскравими деталями та великою кількістю нерухомості екрана.

Співвідношення сторін 21:9 піднімає ігри та перегляд фільмів на абсолютно новий рівень. У той час як більшість останніх відеоігор підтримують формат 21:9 спочатку, з певними іграми, особливо з більш старими, вам доведеться грати з чорними рамками з боків. Фільми, з іншого боку, повністю підтримуються і фактично наближаються до рідного співвідношення сторін 2,39:1, яке використовується для зйомок.

Для веб – серфінгу і інших мультимедійних заходів ви можете завантажити UltraWide розширення відео для вашого браузера.

Пов’язано з темою ігрових моніторів:
Монітор AOC 24G2
Монітор Acer Nitro VG240YP

Продуктивність

Відмінність вхідного сигналу Viotek GN34C непомітна, а також швидкий час реакції 4 мс та частота оновлення 100 Гц, геймплей є плавним та чуйним. Під час гри з швидкими темпами спостерігається деяка розмитість руху, особливо видно слідування темних пікселів. Щоб усунути більшість цих артефактів, ви можете увімкнути налаштування Overdrive у екранному меню (Екранне відображення).

Крім того, якщо у вас сумісний графічний процесор AMD FreeSync, ви можете синхронізувати частоту оновлення Viotek GN34C до частоти кадрів графічної карти. Результатом є динамічна частота оновлення, яка виключає розрив екрану та заїкання. Крім того, ваша швидкість FPS (кадрів за секунду) буде більш стабільною і менш схильною до коливань, без витрат на більші відставання на вході.

Діапазон Viotek GN34C FreeSync становить досить вузький 80 Гц-100 ГГц, однак, можна розширити його до 40 Гц-100 Ггц.

Особливості

Viotek GN34C 34

В екранному меню ви знайдете багато корисних функцій, включаючи режими “Зображення в картинці” та “Зображення за малюнком”, які дозволяють відображати кілька джерел введення на екрані просто та швидко.

Крім того, існують попередньо відкалібровані налаштування зображення для жанрів гри FPS та RTS, а також режим Low Blue Light для комфортного перегляду під час читання вночі без напруги очей. Монітор не використовує ШІМ (імпульсну ширину модуляції) для регулювання яскравості, тому він не мерехтить і не спричиняє головних болів у чутливих до них.

Як і очікувалося, кольори не такі точні, як на моніторах панелі IPS, але вони інтенсивні та яскраві з відмінними показниками сірого масштабу.

Вирок

Бездротовий геймерський монітор Viotek GN34C 34 – найбільш бюджетний варіант цього рівня дисплеїв. Роздільна здатність UWQHD та висококонтрастна панель VA забезпечують приголомшливу якість зображення, а відмінна продуктивність затримки вхідного сигналу та номінальна швидкість оновлення 100 Гц гарантують плинність геймплея.

Розмиття темних пікселів очевидні в іграх, що швидко розвиваються, що цілком очікувано від панелі VA. Це гідний компроміс за таке високе контрастне співвідношення, і якщо ви віддаєте перевагу кращій візуальній рекламі, ніж чіткіші показники для конкурентних ігор, вам, безумовно, сподобається Viotek GN34C.

Він може не мати особливо привабливого дизайну, а також додаткових аксесуарів, таких як вбудовані колонки, USB-порти та універсальна ергономіка, але він забезпечить вам приголомшливий ігровий досвід та заощадить гроші.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Відомо, як вибрати найкращий для вас ігровий смартфон в 2021 році

Як і в усьому, вибір правильного ігрового телефону є пріоритетом, тому сьогодні ми розкажемо, як вибрати найкращий для вас...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -