Огляд бюджетного IPS монітора LG 24MP59G

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.
Огляд бюджетного IPS монітора LG 24MP59G

Якщо ви задумались над покупкою хорошого монітора, тоді ця стаття для вас.
Ми підготували огляд бюджетного IPS монітора LG 24MP59G.
Цей монітор оснащений AMD FreeSync, зменшенням розмитості в 1 мс, частотою оновлення 75 Гц та багатьма іншими ігровими функціями, монітор LG забезпечує плавний та чуйний геймплей із чудовою якістю зображення за привабливу ціну.

Технічні характеристики LG 24MP59G

LG 24MP59G
Розмір екрану 23,8 дюйма
Розширення 1920х1080 (Full HD)
Тип панелі IPS
Співвідношення сторін 16: 9 (широкоекранний)
Частота оновлення 75 Гц
Час реакції 5 мс (GtG)
Зменшення розмитості руху 1 мс
Адаптивна синхронізація FreeSync (40Гц-75Гц)
Порти DisplayPort 1.2, HDMI 1.4, VGA
Кольори 16,7 мільйона (6-бітний + FRC)
Яскравість 250 кд / м2
Контрастність 1000: 1 (статичний)

Якість зображення

IPS панель монітора LG 24MP59G пропонує кути огляду в 178 градусів і 8-бітний колір підтримки за допомогою розмивання (6-біт + FRC) охоплює більше 99% SRGB колірної гами. Це забезпечує точні та яскраві кольори, тоді як роздільна здатність Full HD забезпечує чітку якість зображення.

Хоча роздільна здатність 1920 × 1080 має в чотири рази менше пікселів, ніж популярна 4K Ultra HD, вона все ще вважається стандартом. Що ще важливіше, 1080p не дуже вимогливий, тому ви зможете насолоджуватися більш високими налаштуваннями зображення та частотою кадрів у відеоіграх.

Інші характеристики LG 24MP59G, що стосуються панелей, включають коефіцієнт контрастності 1000: 1, пікову яскравість в 250 ніт та швидкість реакції 5 мс, що є стандартом для монітора IPS в цьому ціновому діапазоні і призведе до пристойної якості зображення.

Ми не зустрічали жодних мертвих пікселів на моніторі, а світіння IPS були помітні лише в екстремальних умовах, як і очікувалося.

AMD FreeSync

Також ви можете ввімкнути технологію змінної частоти оновлення AMD FreeSync, яка усуне розрив екрану та заїкання до тих пір, поки швидкість FPS (кадрів в секунду) знаходиться в межах динамічного діапазону частоти оновлення 40-75 ГГц / FPS.

FreeSync дозволяє монітору динамічно змінювати свою частоту оновлення співзвучно з можливостями відеокарти. Щоб увімкнути, вам знадобиться AMD-сумісний FreeSync графічний процесор, або ж використовувати відеокарту, сумісну з FreeSync – NVIDIA G-SYNC.

Пов’язане з темою: Монітор Acer Nitro VG240YP

Особливості

Монітор LG 24MP59G 1080p з 75 Гц має більше хитрощів, ніж ви можете собі подумати. В меню екрана ви знайдете функцію, яка розміщує на екрані налаштований перехрест для кращого націлення в іграх FPS.

Далі, «Чорний стабілізатор» змінює гамма-кривизну, щоб збільшити видимість у темних областях ігор, а «Динамічна синхронізація дій» обходить обробку зображень, щоб додатково зменшити відставання вхідних даних.

Нарешті, на моніторі встановлено попередньо відкалібровані ігрові зображення – два для FPS, один для RTS та один налаштований профіль.Інші вишукані функції включають “Екранне керування”, що дозволяє налаштувати параметри монітора в настільному додатку, і Екран Спліт для більш простого виконання багатозадачних функцій з численними вікнами.

Зменшення розмиття руху на 1 мс

Зменшення розмиття руху на 1 мс
Зменшення розмиття руху на 1 мс

Увімкнення технології “зменшення розмиття руху в 1 мс” у меню екранного меню (Екранний дисплей) вмикає підсвічування, що збільшує швидкість часу реакції до 1 мс, щоб зменшити розмиття руху об’єктів, які швидко рухаються.

Як ви бачите на зображенні вище, рух стає більш чітким і менш розмитим, що ідеально підходить для швидких FPS-ігор, таких як Overwatch та CS: GO.

В інших іграх та / або повсякденному використанні вам слід відключити ці функції, оскільки перемикання підсвітки зменшує загальну яскравість екрану і спричиняє мерехтіння екрана.

Дизайн та підключення

LG 24MP59G

На задній панелі монітора ви знайдете HDMI 1.4, DisplayPort 1.2, VGA-порт та роз’єм для навушників. Діапазон FreeSync LG 24MP59G – 40-75 Гц через HDMI та DP.

Роз'єми

Конструкція спрощена: доситьщільнірамки, кронштейн для управління кабелем та нахильний екран на -5/15 градусів, але не сумісність кріплення VESA.

Вирок

Якщо вам потрібен IPS-монітор з 24-дюймами, розміром 1080p для скромного, але приємного ігрового досвіду, то монітор LG 24MP59G призначений саме вас.
На цьому огляд бюджетного IPS монітора LG 24MP59G ми закінчуємо.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Компанія TCL анонсує розумні годинники для людей похилого віку

Компанія TCL анонсує розумні годинники для людей похилого віку. Смарт-годинник Movetime Family Watch MT43a, такий, як Apple Watch, тільки...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -