Реклама

Віртуальна реальність від Oculus Rift S

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Віртуальна реальність від Oculus Rift S річ не дешева, рекомендована ціна – 399$. Вона має ергономічний дизайн та чіткий дисплей, легка та компактна.
Хоча, якщо порівнювати з Index від Valve за 999 доларів і з  HTC Vive Cosmos Elite за 1000 доларів, то Rift S дійсно найдешевша гарнітура.
Корпус Oculus Rift S обладнаний двома великими лінзами, має гумовий виріз під ніс та по всьому периметру окулярів знаходиться пінова подушка. Динаміки тут замінюють два невеликі отвори, розташовані знизу, а світлодіодний індикатор разом із датчиком між об’єктивами, визначає чи носите ви гарнітуру.

virtualna-realnist-vid-oculus-rift-s
Oculus Rift S

Зверху розташований отвір для 16.4-футового кабелю, що веде до порту DisplayPort та USB Type-A. Також у комплекті поставляється адаптер Mini DisplayPort, для підключеня консолі до ігрового ноутбука. Злівого боку розташований роз’єм для навушників.
Гарнітура оснащена 5 камерами з технологією Oculus Insight, що дозволить вам вільно пересуватись в них, не натикаючись на перешкоди.

virtualna-realnist-vid-oculus-rift-s
Oculus Rift S

У комплекті ідуть сенсорні контролери Oculus Touch, які забезпечують більш точну та реалістичну передачу рухів в іграх віртуальної реальності.
Окуляри мають два екрани, розширення кожного становить 1440х1280 пікселів, частота обновлення становить 80 Гц.
Щоб підігнати окуляри під себе, тут є колесо, а також кнопка на нижній частині шолома, завдяки якій можна відсувати лінзи. Таке кріплення переносить всю вагу шолома на лоб та потилицю, тобто він не тисне на обличчя.

Рекомендовані характеристики для підключення Oculus Rift S

  • відеокарта – NVIDIA GTX 1060/AMD Radeon RX 480 і вище
  • процесор: Intel i5-4590/AMD Ryzen 5 1500X і вище;
  • память: 8 ГБ ОЗУ і більше.

Мінімальні характеристики для підключення Oculus Rift S

  • відеокарта – NVIDIA GTX 1050Ti/AMD Radeon RX 470 і вище;
  • процессор: Intel i3-6100/AMD Ryzen 3 1200 і вище;
  • пам’ять: 8 ГБ ОЗУ і більше.

Налаштування Oculus Rift S

Налаштування Oculus Rift S є надзвичайно простим. Тут потрібно завантажити додаток Oculus. Після цього потрібно підключити гарнітуру до ноутбука.
Після завершення налаштування Oculus завантажить свої навчальні посібники: Oculus First Steps та Oculus First Contact, де ознайомить вас із своїм продуктом.
У Oculus Rift S є величезний вибір ігор та додатків. Проте багато з них є короткими або ж демонстраційними, так як тривають лише кілька годин. Також є можливість перегляду фільмів на 360 градусів.

Чи варто купляти Oculus Rift S ?

При попередньому огляді і тестуванні Rift S показали хороші результати. В загальному, відгуки від користувачів позитивні та попит на них досить великий.
Високий попит на VR Oculus Rift S пояснюється ще й тим, що в них вишуканий дизайн і вони компактні, а саме вбудовані динаміки зменшують вагу пристрою, при цьому зберігаючи гідний звук.
Окуляри VR можна підключати і до Андроід приставок, таких як Nvidia Shield TV і Xiaomi MI Box S 4K.
Отож, віртуальна реальність від Oculus Rift S виглядає надзвичайно реалістичною і вона дійсно варта своїх грошей.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы 4 причины, почему не стоит пользоваться приложением GetContact

Практически все украинцы и не только, страдают от нежелательных звонков и смс с незнакомых номеров, или, если говорить проще,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -