Реклама

VR-гарнітура Index від Valve

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

VR-гарнітура Index від Valve – це гарнітура нового покоління.
У Valve Index є практично все, що потрібно для гарнітури ПК. Index забезпечує правдиву присутність VR, чудову якість зображення, та має неймовірну пару контролерів відстеження рухів. Єдиний мінус це ціна.

Комплектація Valve Index

VR-гарнітура Index від Valve

Повна комплектація включає в себе шолом, контролери та базові станції. Також їх можна придбати і по одинці.

Контролери під назвою “Knuckles” виділяються тим, що вони відстежують пальці. Тут потрібно не просто тримати їх у руках, а просовувати пальці під ремінь з мікроволокна, який кріпить його до вашої руки.

Тут є 87 датчиків для відстеження рухів пальців, відповідно погружаючись у віртуальну реальність ви получаєте нові можливості. Ігри можуть визначити коли ви сильно стискаєте контролери в руках чи коли тримаєте великі пальці вгору.

Крім зондування пальців, контролери Index мають аналогову паличку, дві лицьові кнопки, трекпад та кнопку спуску. Також вони постійно калібрують себе, щоб підлаштовуватись під розмір вашої руки.

Комфорт Valve Index

VR-гарнітура Index

У Valve Index великий акцент зроблений на комфорті. Надягаючи шолом ви закріплюєте його ременем, на якому знаходиться циферблат. Окуляри та ремінь кріплення на задню частину голови покриті тканиною з мікрофібри. Циферблат регулює відстані лінз до очей, що надзвичайно корисно та комфортно, особливо якщо ви носите окуляри.

Навушники тут заміняють дві колонки біля поля, які не торкаються ваших вух та попри це видають якісний звук. Тут ви можете чути усі деталі звуків без спотворення, а сам звук досить голосний. Також таке розміщення колонок можна вважати і більш гігієнічним, так як вони на пряму не контактують з вухами.

Загалом, Valve зробила гарнітуру, яку можна використовувати годинами і не відчувати ніякої втоми.

Характеристики Valve Index

VR-гарнітура Index від Valve

Щодо начинки гарнітури, то Valve Index оснащений двома РК-дисплеями RGB, кожен з них має роздільну здатність 1440 на 1600 пікселів. Дані дисплеї можуть працювати на частотах 120 ГГц або 144 ГГц, коли більшість гарнітур працюють на частоті 90 ГГц. Це великий стрибок у розвитку гарнітур віртуальної реальності. Така висока частота оновлення означає, що рухи тут будуть плавнішими. Для порівняння Oculus Rift S зменшив свою частоту оновлення до 80 Гц, але це було спрямовано на зменшення ціни гарнітури та простоти її у використанні. Усе таки у Valve дещо інший підхід.

Індекс поля зору тут становить 130 градусів, що означає ще більше охоплення віртуального світу.

Спереду в Index є дві камери та порт USB 3.0.

Налаштування Valve Index

Для налаштування вам потрібно буде розмістити дві базові станції на підвищеннях, підключити гарнітуру до живлення, DisplayPort та USB 3. Після підключення потрібно провести межу навколо вашого ігрового простору для ігор в кімнаті. А також під час настройки потрібно вручну включити частоту оновлення 120 ГГц у своїх налаштуваннях.

Вирок

На нашу думку, Valve Index це річ не для всіх. Його ціна, яка становить 999 дол доступна не всім, дивлячись на те що за 399 дол можна придбати інші гарнітури, такі як Rift S.

VR-гарнітура Index від Valve – дорога гарнітура в більшості випадків призначена для професіоналів, яким потрібно найкраще.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфони Xiaomi Mi 5 і Mi 5s Plus оновлюються до Android 11

Сьогодні надійшла інформація, що смартфони Xiaomi Mi 5 і Mi 5s Plus оновлюються до Android 11. Дивно, враховуючи, що...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -