Реклама

Фітнес-браслет Canyon CNS-SB41BR

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Фітнес-браслет Canyon CNS-SB41BR – не лише стильний, але й корисний аксесуар. Браслет надасть вам інформацію про пройдені кроки, ваш пульс та стан сну, окрім цього є ще багато додаткових функцій, про які ми згадаємо нижче.

Характеристики

Фітнес-браслет Canyon CNS-SB41BR
  • діагональ екрана: 0,96”;
  • OLED, кольоровий;
  • Bluetooth 4.0;
  • ємність батареї: 90 мА-год;
  • вага 25г.

У комплекті, разом з браслетом, ми отримуємо кабель для зарядки та інструкцію. Сам кабель у вигляді кліпси, в яку встановлюється корпус браслета.

Дизайн і Підключення

Фітнес-браслет Canyon CNS-SB41BR

Корпус виконаний із легкого металу та пластику. Ремінець силіконовий з багатьма отворами, що щільно прилягає до руки. Сам браслет досить яскравий та доступний у двох варіантах: поєднанні чорного/сірого та чорного/зеленого. Дисплей тут кольоровий, розміром 0,96” та роздільною здатністю 1680х80. На екрані відображається інформація про час, число та день тижня, місяць, рік. Циферблат можна змінювати, робиться це за допомогою сенсорної кнопки. Інформація, яка відображається на екрані чітка та кольори справді чудові. Екран весь час не світиться, а якщо ви хочете просто глянути на годину, потрібно підняти руку і він загориться.

З’єднання із смартфоном відбувається через Bluetooth 4.0 та працює з додатком Canyon Fit. В додатку ви можете моніторити інформацію про пройдені кроки та спалені калорії, а також можете встановлювати ціль щодо кількості кроків та слідкувати за її виконанням. Щодо сну, то тут відображається інформація про час засинання та пробудження, легкий та глибокий сон. Значення пульсу є максимальні, мінімальні та визначаються середні дані. Також у додатку можна додати усі свої дані про вік, ріст, вагу. А ще ви зазначаєте на якій руці розташований браслет та інші налаштування.

Управління і функції

Фітнес-браслет Canyon CNS-SB41BR

Щодо управління, то тут присутня лише одна сенсорна кнопка. Нажимаючи на неї можна перемикати функції, а довге утримання відповідає за вибір та активацію необхідної вам функції.

CNS-SB41BR, як фітнес-трекер, має в собі пульсометр та акселерометр. Браслет кожного дня буде прораховувати скільки кроків ви пройшли, і відповідно до цього, скільки спалили калорій. Погрішність крокоміру незначна, що дуже гарно. Якщо ви будете просто крутити руками без ходьби, кроки він рахувати не буде. Загалом погрішність менше 5%.

Щодо тренувань, то він відслідковує такі ваші активності як ходьба, біг, плавання та похід в гори. Також він вимірює пульс, тут можна як вручну це робити, так і налаштувати автоматичні виміри через певні інтервали. Пульс також досить точний, як на такий тип вимірювання. Якщо залишати браслет на руці вночі, то він буде моніторити ваш сон та визначати його якість.

Звісно, присутні тут і такі функції як сповіщення про повідомлення та дзвінки, про відсутність активності, функція “знайти телефон” та “знайти годинник”, управління камерою смартфона. Для здійснення фото, за допомогою браслета, потрібно відкрити її на смартфоні, а фото зробити нажавши сенсорну кнопку. При пошуках телефону чи браслета, телефон буде подавати звуковий сигнал, а фітнес-трекер буде вібрувати.

Негатив у нас виник лише з показом погоди, були проблеми з оновленням, вдіповідно інформація не відповідала дійсності. Немає тут і GPS.

Рівень захисту і акумулятор

Фітнес-браслет Canyon CNS-SB41BR має рівень захисту від води та пилу — IP68. Даний рівень повністю захищає браслет від пилу та дозволяє занурюватись з ним у водойми чи приймати душ.

Обладнаний CNS-SB41BR акумулятором ємністю 90 мА-год та в режимі очікування буде працювати близько 15 днів.
Для прикладу, Galaxy Fit e оснащений акумулятором 70 мАг і буде працювати майже 7 днів на одному заряді.
За умови активного використання встановлених функцій, робота скоротиться до 5 днів.

Вирок

Canyon CNS-SB41BR — фітнес-трекер з чудовим дизайном, як на нас. Функцій достатньо, і працюють вони добре. Відхилення в крокомірі мінімальні, що чудово, вимірювання пульсу також не погані. Особисто для нас, не зовсім зручне управління, а все інше справляє приємне враження.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Нові навушники від Xiaomi отримали сертифікацію

Компанія Xiaomi випускає справді багато продуктів у різних сферах, проте у них не було ще бездротових навушників із ANC....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -