GPS Годинник Garmin Forerunner 245 Music

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

GPS годинник Garmin Forerunner 245 Music – це найкращий годинник для тих, хто займається бігом. Сам годинник легкий, всього 38,5г. Силіконовий ремінець дуже зручний, використовуючи його під час будь-якого тренування чи навіть під час сну, ви ледь помітите що ви його носите.

Дизайн Garmin Forerunner 245 Music
Дизайн Garmin Forerunner 245 Music

Garmin Forerunner 245 Music виділяється серед інших годинників ще й вбудованим у нього плеєром. Він може підключатись до сервісів Spotify та Deezer і загружати музику через Wi-Fi. Годинник має 3,5 Гб вбудованої пам’яті, що дозволить зберегти близько 500 треків.

Дизайн Garmin Forerunner 245 Music

Garmin Forerunner 245 розміром 42 мм, а розмір екрана становить 30,4 мм. Роздільна здатність 240х240 пікселів. Дисплей тут трансфлективний, тобто відбиває сонячне світло, що забезпечує чудову читабельність на вулиці, а також присутнє яскраве підсвічування вночі. Технологія memory-in-pixel дозволяє дисплею практично не витрачати заряд, залишаючись постійно включеним.
На корпусі розташовані 5 металевих фізичних кнопок: справа «Старт» і «Назад», а зліва «Підсвічування», «Вгору» і «Вниз».

Garmin немає сенсорного екрану. Проте, тут доступна велика кількість віджетів, їх можна налаштовувати під себе, переставляти як вам зручно. На екрані можна переглядати погоду, сповіщення, календар, частоту серцевих скорочень, історію тренувань, кроки та ще багато іншої інформації.
Натискаючи та утримуючи середню кнопку з лівого боку ви можете налаштувати обличчя годинника, віджети та датчики. Відображатиме годинник і сповіщення з вашого смартфона, але тут немає можливості відповідати, телефонувати або спілкуватися з голосовими помічниками, такими як Siri.

Рекомендуєм ознайомитись
В очікуванні Samsung Galaxy Watch 2
Новинка Huawei, смарт-годинник Watch GT 2
Huami Amazfit GTS розумний смарт-годинник

Тренування з Garmin Forerunner 245 Music

Тренування з Garmin Forerunner 245 Music
Тренування з Garmin Forerunner 245 Music

Тренування з Garmin Forerunner 245 Music достатньо комфортні. Forerunner 245 чудово підійде для бігунів, так як тут аналізується статус тренінгу вашої діяльності. Що б визначити чи рухаєтесь ви як слід, є Training Load який розглядає попередні сім днів тренувань, а також аеробний та анаеробний тренувальний ефект, що визначає ефективність ваших індивідуальних тренувань

Тут доступні відстеження таких тренувань як біг, бігова доріжка, бігова доріжка на треку, йога, кардіо, їзда на велосипеді, їзда на велосипеді в приміщенні, веслування на свіжому повітрі, ходьба, ходьба в приміщенні, тощо.
Forerunner 245 обладнаний оптичним датчиком серцевого ритму Garmin Elevate, який визначає частоту серцевих скорочень за допомогою світлодіодних ліхтарів для освітлення кровотоку по венах і капілярах.

Ще одна особливість, яка є у Forerunner 245 – це цілодобовий моніторинг стресу. Цей чудовий інструмент – Firstbeat – нагадує про важливість зменшення стресу, а також відпочинку та відновлення у ваших режимах тренувань. Завдяки використанню змінної частоти серцевих скорочень, яка стосується невеликих змін інтервалу між послідовним серцебиттям протягом дня, ця функція дозволяє швидко побачити, скільки часу ви витрачаєте на переживання стресу і наскільки успішно ваше тіло буде компенсувати ці стресові моменти. Якщо ваше тіло не справляється зі стресом досить добре, то годинник сповістить вас про те, що вам потрібно відновитися і, ймовірно, слід відпочивати, а не слідкувати за іншою діяльністю.

Також тут можна визначити і стан вашої продуктивності, тобто оцінку вашій здатності до роботи в режимі реального часу. Відбувається це в процесі аналізу даних про темп та частоту серцевих скорочень і протягом 6-20 хвилин дається оцінка стану діяльності.
Стандартні інструменти відстеження, такі як відстань, швидкість і темп відображаються на годиннику під час сеансу, і не потрібно додатково заходити у додаток.

Існує також відстеження менструального циклу, що робить Garmin Forerunner 245 одним з перших годинників, що дозволяє користувачам відстежувати свій цикл, отримувати прогнози на період та реєструвати будь-які симптоми.

Акумулятор Garmin Forerunner 245 Music

Акумулятор Garmin Forerunner 245 Music повинен працювати до 7 днів. Увімкнувши GPS, Garmin Forerunner 245 буде працювати до 24 годин, а при прослуховування при цьому ще й музики то до 7 годин. Тобто тут усе буде залежати від функцій які ви будете використовувати одночасно.

Вирок

Отож, GPS годинник Garmin Forerunner 245 Music це чудовий фітнес-годинник, особливо на нього варто звернути тим, хто займається бігом. Годинник дозволяє аналізувати тренування, а усі датчики мають високу точність вимірювання. Ну і звісно, можливість прослуховувати музику напряму, без необхідності брати смартфон з собою на пробіжку робить їх ще привабливішими.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Черговий скандал навколо Facebook пов’язаний з приватністю

Черговий скандал навколо Facebook пов’язаний з приватністю Раніше ми вже повідомляли, що проти Facebook подавали позов, через шпигунство. Сьогодні...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -