Huami Amazfit GTS розумний смарт-годинник

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Amazfit GTS має приємний дизайн, яскравий дисплей та вражаючий термін служби акумулятора, але непослідовне відстеження кроків та ненадійні сповіщення. Найбільшим досягненням Huami на сьогоднішній день є вірусний успіх Mi Band та супровідного додатку Mi Fit, що робить компанію відповідальною за те, що Xiaomi піднявся на вершину технологічного ринку. Для всіх намірів і цілей, Huami Amazfit GTS розумний смарт-годинник . Він має AMOLED-дисплей, відстежує 12 заходів, має оптичний датчик серцевого ритму та поєднується зі своїм додатком. Смарт-годинник не можна порівнювати безпосередньо з пристроями високого класу, такими як Apple Watch або Galaxy Watches від Samsung. На відміну від першокласних смарт-годинників, ви не можете завантажувати сторонні програми на Amazfit GTS.

Оновлено: В квітні 2020 року виходить в продаж Amazfit Bip Lite 1s , та Amazfit Ares 19 травня 2020 року.

Дизайн Amazfit GTS

Huami Amazfit GTS розумний смарт-годинник

Huami Amazfit GTS розумний смарт-годинник

Amazfit GTS дуже сильно схожий на Apple Watch. Тут, очевидно, немає оригінальності. З екрану і до неонового чорного інтерфейсу Huami успішно клонував добре розроблений пристрій Apple. Можливо це і добре, а можливо і ні. Це не мені вирішувати.
Дизайн – це те, що мені найбільше сподобалось у Amazfit GTS. Годинник товщиною 9,4 мм, а дисплей AMOLED розміром 445 x 348 дюймів сидить у металевій шасі. Ви отримуєте 20-міліметровий силіконовий ремінь з усіма трьома кольоровими варіантами GTS. Він відрізняється водостійкістю 5ATM, тому його можна занурювати до 50 м під водою. Можна навіть взяти його на плавання. Також присутній механізм швидкого вивільнення, який дозволяє легко змінити ремінь.

Технічні характеристики Huami Amazfit GTS

 • Дисплей 1,65-дюймового AMOLED
 • Роздільна здатність 445 x 348 дюймів
 • 2.5D Corning Gorilla Glass 3
 • Оптичний датчик серцевого ритму PPG
 • Подвійне позиціонування GPS + GLONASS
 • 3-осьовий геомагнітний датчик
 • Датчик тиску повітря
 • Датчик навколишнього світла
 • Акумулятор 220mAh
 • Приблизний час роботи акумулятора -14 днів
 • Підключення Bluetooth 5.0 BLE
 • Відстеження та інші функції
 • Контроль музики
 • Сповіщення про повідомлення та дзвінки
 • Водонепроникність 5ATM
 • Спосіб зарядки Магнітний
 • 2-контактний штифт POGO
 • Підтримувані пристрої Android 5.0+ або iOS 10.0+

Дисплей

Якщо ввімкнути автоматичну яскравість, то яскравості дисплея цілком достатньо для перегляду під прямими сонячними променями. Я рекомендую вам увімкнути опцію автоматичної яскравості, щоб отримати більше енергії від акумулятора. Крім того, кольори добре відображаються на дисплеї. Білий текст та неонові значки виділяються на чорному тлі. Хоча екран повністю розбірливий, при погляді на нього збоку скло відображає все що Вас оточує.

Зручні функції

Корисною функцією є інструмент Find Phone на годиннику. Натискаючи на нього, ваш телефон подає звуковий сигнал. Це буде корисно для людей, які можуть легко забути де залишили свій телефон.
Також в годиннику ввімкнутий цілодобовий моніторинг серцевого ритму GTS. Amazfit GTS сповістить вас, якщо якщо частота серцевих скорочень перевищить 150 ударів в хвилину.
Годинник має вбудований GPS щодо нанесення даних для дій, що передбачають рух на свіжому повітрі. Відстеження GPS достатньо точне. Дані можна побачити у вигляді карти в додатку Amazfit із всебічним аналізом швидкості, відстані, спалених калорій тощо.

Крокомір від Amazfit GTS

Незважаючи на свої сильні сторони, Amazfit GTS було б набагато простіше рекомендувати, якби він не помилявся з кроковим відстеженням. Етап стеження – одна із найважливіших та найпопулярніших функцій у недорогих фітнес-годинниках, а у GTS це найбільший недолік.
Порівнюючи Amazfit GTS з Mi Band 4, між ними була невідповідність приблизно 200 кроків. Mi Band 4, як правило, зареєстровує на 200 кроків менше, ніж GTS .
Стостовно додатка Amazfit — це копія  Mi Fit, оскільки вони були розроблені Huami. Відмінностей як таких немає, хіба що кольорові гами різні.

Сповіщення

Сповіщення про дзвінки та смс також ненадійні і не працюють половину часу. Швидше за все це пов’язано з поганим програмним забезпеченням, а не через з’єднання Bluetooth. У GTS немає ні мікрофона, ні динаміка.

Висновок

Окрім свого дизайну, дисплея та часу автономної роботи я більше не виявив сильних плюсів цього годинника. Ненадійні дані відстеження кроків, непослідовні сповіщення створюють гострі проблеми в смарт-годиннику.Якщо ви думаєте придбати Amazfit GTS, ваші гроші краще витратити в іншому місці. Huami Amazfit GTS розумний смарт-годинник?! Ну це вже треба вирішувати вам. Основні переваги і недоліки я вам перерахував.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Користувачі iPhone масово переходять на смартфони компанії Meizu

Сьогодні надійшла цікава інформація, яка стосується війни між Android - смартфонами та iPhone. Як повідомляє китайський портал ITHome, користувачі...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -