Ви тут
Головна > HI-FI >

Bose SoundLink Micro – універсальний портативний динамік

Bose SoundLink Micro
Bose SoundLink Micro

Bose SoundLink Micro – універсальний портативний динамік. Виділяється він міцною конструкцією, водонепроникністю та, як не дивно, великою басовою здатністю. Ціна на нього становить близько 100 дол, але якщо потрапите на знижки то можна придбати і за 70 дол.

Технічні хакартеристики Bose SoundLink Micro

Bose SoundLink Micro – універсальний портативний динамік
  • вихідна потужність: 5Вт;
  • IPX7;
  • розмір:95х95х38мм;
  • вага: 289 г.

Дизайн Bose SoundLink Micro

Bose SoundLink Micro – універсальний портативний динамік

SoundLink Micro невеликий, його вага становить всього 289г. Доступний динамік у трьох кольорах: чорному, синьому та оранжевому. Корпус у вигляді закругленого квадрата, прогумований. Однією з його особливостей є силіконовий ремінець, який чудово підійде для кріплення на рюкзак, руку чи навіть на велосипед. Ззаду знаходиться металева решітка. Там само є ще й чотири прогумовані ніжки, вони силіконові та чудово утримують динамік на поверхнях. Спереду розміщений логотип Bose, мікрофон та елементи керування динаміком. На верхій частині знаходяться кнопки живлення та Bluetooth, порт microUSB та індикатор рівня заряду.

Обладнана дана мікро-колонка й мікрофоном, який непогано справляється з своїми функціями. Також є можливість роботи з голосовими помічниками – Siri та Google Assistant.

SoundLink Micro має рейтинг захисту IPX7, тобто витримає занурення його у воду на 30 хвилин. Дана колонка не буде триматись на воді, як от UE Wonderboom, вона тоне. Але після виймання її з води вона дуже швидко висихає завдяки гумовому покриттю та продовжує свою роботу без проблем.

Звук в SoundLink Micro

Працює SoundLink Micro із додатоком Bose Connect. Тут відбуваються оновлення програмного забезпечення та можна надати своєму динаміку прізвисько. Також можна поєднувати декілька динаміків Bose SoundLink для отримання стереозвуку, знову ж таки через даний додаток.

роз'єми

Дивлячись на розмір Bose SoundLink Micro ми не очікуємо чудової якості звуку, але колонка видає несподівано сильні баси. Бас міцний та виходить як з передньої так і з задньої частини динаміка. Якщо динамік прикріплений завдяки силіконовому ремінцю, то SoundLink Micro видає дещо нижчі баси, так як частина задньої решітки перекривається. А за умови розміщення його на твердих поверхнях завдяки ніжкам, то звук виходить знизу і відскакуючи від поверхні видає досить насичене звучання. Високі та низькі тони звучать добре.

Звуку SoundLink Micro достатньо, щоб наповнити невелику кімнату. На вулиці він дещо приглушиться, а при прослуховуванні на рівні гучності вище 85% якість виходу погіршиться. Але враховуючи його розмір, це й не дивно.

Акумулятор

Відтворювати музику при середньому рівні гучності можна протягом 5 годин. Для повної зарядки вам знадобиться 3 години. Також під час зарядки є можливість продовжувати відтворення музики.

Вирок

Отож, Bose SoundLink Micro – універсальний портативний динамік, який вас не розчарує. З плюсів ми виділили надзвичайну портативність, міцну конструкцію завдяки гумовому покриттю, водонепроникність високо рівня та несподівану високу басову здатність. З негативу можна виділити лише відсутність швидкої зарядки та посередній час роботи акумулятора. Звісно це все враховуючи співвідношення розміру та ціни. Загалом, нас справді вразила робота SoundLink Micro.

Фото компанії Bose.

Top
64690675