Реклама

Портативна Bluetooth акустика JBL Xtreme

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Портативна Bluetooth акустика JBL Xtreme – це колонка, яка створена для всіх шанувальників музики і активного відпочину. Безпровідна акустика виконана в своєрідному дизайні JBL, має хороший і довготривалий запас автономної роботи, а також захищена від води.
Про це все зараз і поговоримо в детальному огляді.

Технічні характеристики JBL Xtreme

Портативна Bluetooth акустика JBL Xtreme
Потужність40 ВТ
К-сть динаміків2 шт
Мінімальна частота70 Гц
Максимальна частота20 000 Гц
BluetoothВерсія 4.1
ВологозахистIPX5
Акумулятор10000 мА*год
Тривалість авт. роботи15 год
Час зарядки4,5 год
JBL ConnectТак
Роз’ємиmicro USB, USB Type-A, AUX

Дизайн і функції JBL Xtreme

Портативна Bluetooth акустика JBL Xtreme

Bluetooth акустика JBL Xtreme по своєму дизайну схожа на всю лінійку безпровідних колонок JBL. Цей циліндричний бумбокс загорнутий в гладку сітчату тканину. Подвійні басові радіатори займають найважливіше місце у всій колонці. Зверху колонки JBL розміщені міцні металеві гачки, які дозволяють підвішувати колонку на ремнях і роблять більш комфортним пересування з колонкою. Цих металевих гачків не вистачає на колонках JBL Charge 3 і JBL Charge 4. Незрозуміло чому вони не додали це і до них.

Портативна Bluetooth акустика JBL Xtreme

Кнопки, які розміщені зверху, виконують свої універсальні функції, які можна знайти у всіх сучасних bluetooth динаміках, окрім однієї кнопки. Ця кнопка називається JBL Connect, яка дозволяє з’єднуватись з іншими колонками Xtreme.
Функція JBL Connect буде корисною для вас тільки в тому випадку, якщо ви купляєте більше одного Xtreme, що малоймовірно. Або ж у вас є друзі, які також мають цю колонку.

Також ви побачите кнопку Bluetooth, яку необхідно утримувати протягом декількох секунд, щоб з’єднати ваш телефон, планшет або ж комп’ютер.
Тут ви зразу побачити кнопки регулювання гучності. Пояснення напевно не потрібне.
Кнопка відтворення в правій частині колонки має декілька функцій. Якщо ви натискаєте, то відтворюється музика. Якщо натискаєте і тримаєте, то відтворення музики призупиняється. Якщо натиснути два рази, то ви пропускаєте пісню. Якщо ж натискаєте три рази, то ви повертаєтесь до вибору музики. Хоч ці функції є незначними, але вони є досить корисними і бажаними для bluetooth динаміка.

Роз’єми в JBL Xtreme

Портативна Bluetooth акустика JBL Xtreme

На зворотній стороні колонки JBL Xtreme ви побачите відділ для роз’ємів, який захищений прорезиненою тканиною. Після того як ви розщіпаєте замок, то побачите там 3,5мм порт, який дозволяє підключати музику із зовнішнього джерела, а також два USB-порти для зарядки портативних пристроїв. Також є роз’єм для живлення. Ця тканина виконує функцію захисту від вологи і пилу.

Продуктивність

Продуктивність колонки JBL Xtreme вражаюча, це дійсно те, чого ми від неї очікували. Ця колонка здатна видавати дійсно гучний і якісний звук. Розміри і гучність — дійсно пропорційні. Хоча як і у всіх, безпровідних і не тільки, колонках, чим гучніший звук, тим він менш якісний. Тому не рекомендуємо прослуховувати музику на максимальній гучності, задоволення ви отримаєте мало.
Також ви може використовувати Xtreme як гучномовець. Якість дзвінків тут виходить хороша. Свого співрозмовника чути добре і чітко. Вас також будуть добре чути).

Bluetooth і акумулятор в JBL Xtreme

Підключення до JBL Xtreme через bluetooth дійсно якісне і міцне. В моїй квартирі якість з’єднання є якісною і безперебійною. На відкритій місцевості зв’язок буде також міцний і на більшій відстані.
Ще декілька слів про акумулятор в Xtreme. Тут вбудований акумулятор розміром 10 000 мАг. JBL говорить, що цього акумулятора вистачить на 15 год безперебійного прослуховування музики. Зразу уточню, що під “безперебійне прослуховування”, JBL рахує на середній гучності, а не так, щоб всі сусіди в під’їзді не спали). Відповідно, менша гучність — більше автономності.

Вирок

Портативна Bluetooth акустика JBL Xtreme — це якісна, гарна і автономна колонка.Це ….просто JBL.
Неякісних колонок від JBL я не зустрічав. Так, в кожній колонці є деякі моменти, які можна було б покращити. Але якщо дивитися з сторони якості звуку, автономності роботи, дизайну, гучності, захисту від вологи IPX5 і компактності, то колонка JBL Xtreme дійсно ідеально підходить як для активного відпочинку на природі, так і для прослуховування вдома.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Дизайнери компанії Lexus представили прототип саней для Санта -Клауса

Дизайнери компанії Lexus представили прототип саней для Санта -Клауса. Це прототип абсолютно нового для них засобу пересування. Той,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -