Реклама

Портативна bluetooth колонка Sven PS-430

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Портативна bluetooth колонка Sven PS-430 – це колонка з непоганим звучанням, міцною конструкцією і легким дизайном. І знову ж таки, покупців підкупає хороша репутація продукції Sven. Ціни на неї розпочинаються від 1300 грн.

Технічні характеристики Sven PS-430

Портативна bluetooth колонка Sven PS-430
  • вихідна потужність: 2х7,5 Вт;
  • діапазон частоти: 100 — 20000Гц;
  • діапазон частоти тюнера: 87,5 — 108 МГц;
  • захист IPХ5;
  • ємність акумулятора: 2000мА/ч;
  • вага: 1,5 кг.

Разом із колонкою ви отримаєте кабель Micro-USB та мініджек для підключення провідних пристроїв, звісно ж інструкцію.

Дизайн портативної колонки

Портативна bluetooth колонка Sven PS-430

Зовні колонка нагадує брикет, вона чорного кольору та поєднує в собі елементи з пластику та металу. Передня частина накрита металевою решіткою, по центрі якої знаходиться логотип “Sven”. Під решіткою розташовані два 75 мм динаміка та пасивний випромінювач. Боки колонки оформлені пластиком з певним рельєфом та зверху на них є металеві петлі з ремінцем, за допомогою якого дуже зручно переносити колонку. Задня частина обладнана портами, які міцно закриває прогумована заглушка. Щодо портів, то присутні тут спершу перемикач живлення, порт Micro-USB, USB-порт для флеш-карти, слот для microSD, вихід AUX. На нижній частині знаходять прогумовані ніжки, які чудово утримують колонку на поверхнях.

Управління колонкою Sven PS-430

Управління колонкою Sven PS-430 надзвичайно легке та інтуїтивне. Всі елементи знаходяться на передній частині колонки, над решіткою. Кнопки прогумовані та дозволяють регулювати гучність, паузу/відтворення музики, перемикання треків, режими відтворення, вибір джерела звуку та налаштування еквалайзера. Також тут знаходиться й вихід для мікрофона та невеликий дисплей. На дисплеї ви побачите інформацію про заряд батареї, спосіб підключення та інші налаштування.

Підключення до Sven PS-430

Підключення/роз'єми

Як підключатися до Sven PS-430? А дуже легко і швидко.
Можете підключатися за допомогою Bluetooth. Воно просте та справді міцне. Радіус дії з’єднання становить близько 10 метрів. Також ви можете приєднатися за дпомогою провідних пристроїв, які також підключаються без проблем та працюють добре.

Якість звуку

Якість звуку у Sven PS-430 можна сказати хороша. Високі частоти звучать добре, спотворення ми не чули ніяких. Звук досить детальний. А от середні частоти дещо нерівномірні. Басові частоти непогані. Рівень низьких частот також достатній для отримання хорошого звуку. Гучність на максимумах видає звук, який добре звучить як в приміщеннях, так і на вулиці. Також ви отримаєте хороший звук при перегляді фільмів. Загалом, звук теплий та з певним нахилом до нижніх середніх. Втрачання деякої детальності треків можливе при бездротовому підключенні, але на загальний рівень звуку це не сильно впливає, можливо ви й не помітите цього.

Акумулятор

Термін роботи акумулятора триває 12 годин від одного заряду, при рівні гучності вище середнього. Проте дещо може змінюватись ще й в залежності від способу підключення. Щоб повністю зарядити портативну колонку знадобиться близько 2-2,5 годин.

Додаткові особливості

Портативна bluetooth колонка Sven PS-430

Можливо ви запитаєтесь щодо захисту від вологи?
Відповідаю зразу.

Захист від вологи на рівні IPХ5 дозволяє колонці продовжувати свою роботу при попаданні струменів води з будь-якого напрямку. Особисто нам би хотілось отримати захист IPХ7, так як більшість портативних колонок інших виробників дотримуються саме цього стандарту, а от компанія Sven поки дотримується IPХ5. Але зважаючи на ціну колонки це й не дивно.
Повязано з темою: Портативна колонка Sven PS-230

Вбудоване радіо також працює добре, але на відкритому просторі. В будинку потрібно буде знайти певне місце, де радіостанція буде звучати без перешкод.

Не так давно ми оглядали бездротову колонку Sven PS-420, яка в тому ж ціновому діапазоні. Це також досить хороший варіант для покупки. Щодо відмінностей, то в PS-420 менша вихідна потужність — 12Вт, менша ємність акумулятора, проте його робота у нас тривала довше, а також менша вага та, особисто для нас, приємніший дизайн.

Вирок

Отож, портативна bluetooth колонка Sven PS-430 — це недорога колонка, яка видає непоганий звук, достатній рівень роботи акумулятора, водозахист IPХ5 та зручна у використанні. Плюсом її також є можливість різних підключень та вбудоване радіо.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Як поділитися своїм Wi-Fi через QR-код на Android

Чи знаєте ви, що остання версія Android дозволяє обмінюватися мережами Wi-Fi за допомогою QR-кодів? Ця функція, незважаючи на непопулярність, пропонує багато практичності,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -