Портативна колонка JBL Charge 3

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Портативна колонка JBL Charge 3 оснащена акумулятором 6000мА-г, що в принципі вражає. Такий акумулятор дозволяє працювати протягом 20 год. Також JBL Charge 3 можна використовувати як зарядку для вашого смартфона.

Дизайн JBL Charge 3

Дизайн JBL Charge 3
Дизайн JBL Charge 3

Дизайн JBL Charge 3 одночасно простий і привабливий. Колонка була розроблена з урахуванням портативності та акуратно вписується в діапазон існуючих колонок компанії. Charge 3 більший за JBL Flip 3,  Flip 4  та JBL Link 20, але не такий великий, як JBL Xtreme.
Такі розміри колонки роблять її зручною для подорожей, вона легко поміститься в рюкзак. Завдяки міцному дизайну колонка подорожує надзвичайно добре. Це, безумовно, спікер, який цілком спокійно впорається з активним кемпінгом або ж пляжним відпочинком.

JBL Charge 3 загорнутий у спеціальну захисну тканину та доступний у різноманітних кольорах.
Спеціальна тканина у поєднанні з рештою дизайну дають динаміку сертифікований захист IPX7, який повинен витримати 30 хвилин під водою на максимальній глибині до одного метра.

Рекомендуєм ознайомитись з гарнітурою JBL
Елегантні навушники JBL Tune 120TWS
Спортивні навушники JBL Endurance Peak
Портативні навушники JBL Free X

Особливості JBL Charge 3

Особливості JBL Charge 3
Особливості JBL Charge 3

Динамік сидить навбудованій прогумованій підставці, яка прописана невеликим рядом світлодіодних ламп-індикаторів, які вказують на час автономної роботи колонки. Тобто, чим більше світиться індикаторів, тим більше залишається ресурсу акумулятора.
На зворотній стороні JBL Charge 3 ви побачите гумову панель. Засунувши ніготь в щілину, витягніть її і під нею знайдете вибір входів.

Є 3,5-мм вхід для стабільного дротового з’єднання з телефоном і роз’єм для мікро-USB, роз’єм типу С для зарядки смартфонів тощо.
JBL Charge 3 має вбудований мікрофон, який працює із звуковим сигналом динаміка для гучномовця.
Для підключення смартфона до JBL Charge 3 використовуйте кнопку Bluetooth над динаміком. Колонка видає спеціальний звук, яким повідомляє, що шукає ваш смартфон. Після того,як смартфон і колонка з’єднаються, ви знов почуєте спеціальний сигнал.

Конкуренти

Прямим конкурентом JBL Charge 3 може бути тільки  Anker Soundcore Motion + . В колонки акумулятор трошки більшого об’єму ( 6700mAh ), вона також водонепроникна і потужність трохи більша (30Вт). А от по ціні майже одинакові.
По дизайну, то UE Boom 2 не сильно відрізняється JBL Charge 3.

Звук JBL Charge 3

Враховуючи міцну конструкцію JBL, ви не здивуєтесь, почувши звуки Charge 3.
Вони видають потужний звук. Потокове передавання Ppp Delphic через Bluetooth та JBL Charge 3 не має проблем із приводом.

Вирок

JBL Charge 3 не найновіша колонка в сім’ї JBL, але це не зупиняє її бути найкращою компактною колонкою. Портативна колонка JBL Charge 3 є ідеальним компромісом між звуком та розмірами, яка варта своїх грошей.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо основні переваги та недоліки бюджетного смартфона Xiaomi Redmi 9C

В наш час є багато бюджетних телефонів, але Xiaomi Redmi 9C один із тих, що потрапляє в топ. Разом...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -