Реклама

10 найпоширеніших проблем, з якими стикаються користувачі iPhone

Останні Новини

Усі користувачі будь-яких сучасних ґаджетів рано чи пізно стикаються із певними  проблемами, не виняток і власники пристроїв компанії Apple. Сьогодні ми поговоримо про 10 найпоширеніших проблем, з якими стикаються користувачі iPhone.

Ми виділили такі основні проблеми:

  • білий екран «смерті» на iPhone;
  • пошкодження iPhone водою;
  • швидке розряджання акумулятора;
  • перегрів iPhone;
  • збій в роботі камери;
  • проблеми підключення Bluetooth;
  • програми зависають або раптово припиняють роботу;
  • несправний датчик наближення iPhone;
  • Face ID не працює;
  • iPhone не підключається до Wi-Fi.

Дані проблеми можуть виникати після оновлення iOS, запуску нових програм чи передачі даних із старого iPhone, тощо. Ви можете спробувати вирішити їх самостійно, а якщо невпевнені в своїх силах, тоді краще звернутись до сервісного центру. Рекомендуємо переглянути один із сервісів, який займається ремонтом iPhone за посиланням.

Білий екран «смерті» на iPhone

З даною проблемою користувачі iPhone можуть стикнутися після невдалого оновлення, джейлбрейку чи апаратної проблеми. Найперше варто перезапустити пристрій. Якщо це не дало позитивного результату, то необхідно відновити усі налаштування вашого iPhone, тобто здійснити апаратне скидання. Якщо і дане рішення не дає результату, варто спробувати завантажити iPhone у режимі DFU. Останній очистить усі ваші дані та налаштування, для відновлення вам знадобляться резервні копії iCloud або iTunes.

10 найпоширеніших проблем, з якими стикаються користувачі iPhone

Пошкодження iPhone водою

Пошкодження телефону водою досить складна проблема, тут уже все буде залежати від того, як сильно намок ваш пристрій. Якщо пошкодження невелике, то спробуйте просушити його рушником та вийміть SIM-карту. При можливості помістіть телефон в пакет з силікагелем та тримайте його там близько двох днів. Ну і звісно, після намокання не вмикайте телефон до повної його просушки.

Швидке розряджання акумулятора iPhone

З даною проблемою стикаються найбільше користувачів. Зазвичай такі проблеми виникають після оновлення iOS. В такому випадку рекомендуємо контролювати використання програмами заряду акумулятора, видалити не потрібні додатки, а при першому виникненні цієї проблеми спробуйте скинути усі налаштування до заводських.

Перегрів iPhone

Про перегрів iPhone останнім часом говорять багато користувачів. При отриманні повідомлення про те, що вашому iPhone необхідно охолонути, найперше зніміть з нього чохол. Далі перенесіть в більш прохолодне місце та уникайте прямих сонячних променів. Можна вимкнути телефон на деякий час.

10 найпоширеніших проблем, з якими стикаються користувачі iPhone

Збій в роботі камери iPhone

Спробувати вирішити проблему збою в роботі Camera Roll можна лише за допомогою скидання налаштувань до заводських. Перед цим не забудьте створити резервне копіювання усіх фотографій, що б не втратити свої дані.

Проблеми підключення Bluetooth

Якщо ви стикнулись із помилкою з’єднання Bluetooth, найперше спробуйте вимкнути та увімкніти Bluetooth. Звісно, спроба перезавантажити пристрій не буде лишньою. Можна спробувати перейти в Налаштування – Bluetooth – Забути пристрій. Далі спробуйте знову створити пару з необхідним вам пристроєм.

Програми зависають або раптово припиняють роботу

Дана проблема може бути пов’язана із тим, що ваша версія iOS не підтримує програму або програма неправильно встановлена ​​на вашому пристрої. Вирішити дану проблему допоможе перезагрузка та оновлення програми до її останньої версії в магазині додатків.

Несправний датчик наближення iPhone

Якщо ви помітили, що екран не згасає під час дзвінків, це свідчить про несправний датчик наближення. Дана проблема може бути як виробничим дефектом, так і проблемою програмного забезпечення. Якщо ви стикнулись з несправністю після встановлення нового екрану, значить справа в цьому. Якщо ні, то спробуйте перезавантажити пристрій або скиньте налаштування до заводських. Можна спробувати відновити iPhone за допомогою iTunes у режимі DFU.

Face ID не працює

Проблеми із Face ID зазвичай виникають після оновлення iOS. Спробуйте перезавантажити пристрій або скиньте загальні налаштування Face ID у розділі Налаштування. 

10 найпоширеніших проблем, з якими стикаються користувачі iPhone

iPhone не підключається до Wi-Fi

Як і при виникненні усіх інших несправностей, перезавантажте ваш пристрій та перевірте з’єднання Wi-Fi. Перевірте роботу маршрутизатора та останнє оновлення програмного забезпечення. Звісно, ваш маршрутизатор повинен підтримувати продукти Apple. Варто спробувати повторно підключитись до Wi-Fi після скидання налаштувань мережі на вашому телефоні. Спробуйте оновити ваш iPhone до останньої версії або ж відновіть попередню версію.

Надіємось, наша стаття «10 найпоширеніших проблем, з якими стикаються користувачі iPhone» була вам корисною.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо ситуації з банківською картою, коли потрібно негайно зв’язатися з банком

Банківські картки зараз користуються популярністю серед українців і навіть вспіли стати такою річчю, без якої вже важко обходитися. Враховуючи...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -