Реклама

Чи варто купляти Google Chromecast

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні в статті ми розкажемо чи варто купляти Google Chromecast. Почнемо спочатку із загальної інформації.
Ви вже напевно знаєте, що Google Chromecast – це приставка, яка підключається до вашого телевізора і робить з нього смарт-телевізор. Так сказати, за невеликий бюджет ви отримуєте цілком хороший смарт-телевізор і немає потреби витрачати свої кошти на дорогущі сучасні тв.
Зараз взагалі важко уявити свій тв без доступу до інтернету, а Google Chromecast робить це можливим і ви отримуєте все, що тільки побажаєте. Ну і ще одним плюсом Хромкаста є те, що він весь час оновлюється і вдосконалюється.
Для цінителів 4K рекомендуємо Google Chromecast Ultra.

Позитивні сторони Google Chromecast

Чи варто купляти Google Chromecast

Простота

Простота, це те, чим може пишатися Гугл. Їхня приставка дійсно надзвичайно проста у використанні. Так, до приставки не йде пульт керування, але це взагалі не проблема. Процес налаштування простий та швидкий і легко виконується через додаток Google Home.

Google Assistant

Google Assistant це напевно найкраща сторона Chromecast. Ні одна компанія, яка займається тв приставками, не має можливості керувати приставкою через Google Assistant, тобто своїм особистим помічником Гугл. Фактично, за допомогою свого голосу, ви можете керувати всією роботою Chromecast. Ви можете не тільки керувати відтворенням відео, але також відтворювати програми на Нетфлікс і багато іншого цікавого. Активувати Гугл Асістент можна за допомогою фраз “Ей, Google” або “Ок, Google”.

Ціна

На ринку представлено декілька версій Chromecast. Версія, яка пропонує 1080р, продається досить дешево — 35 дол. Звісно, якщо ви не плануєте купляти підписки на такі сервіси як Netflix, Disney + і тому подібним.

Сумісність

Для того щоб використовувати Chromecast вам не потрібен спеціальний телевізор або якась окрема модель телевізора. Просто берете і підключаєте до вашого тв через HDMI, підключаєтесь через WI-Fi і все, ви в мережі.

Компактність

Чи варто купляти Google Chromecast

Приставка Google Chromecast надзвичайно мініатюрна і компактна. Якщо ви вирішили поїхати у відрядження, відпустку або ще кудись, то ви просто ставите приставку собі в кишеню і все. Підключаєте собі на новому пристрої і насолоджуєтесь контентом.

Висновок

Однозначно, якщо ви шукаєте недоліки в Chromecast, то ви їх знайдете. В першу чергу, можливим недоліком може бути відсутність пульта дистанційного керування. Але вибачте, кому він потрібен, якщо можна керувати за допомогою свого смартфона або голосу?!
Чи варто купляти Google Chromecast? Ми вам скажемо, що однозначно варто.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi представили свою найрозумнішу подушку LEGA

Раніше біль у спині була проблемою для людей похилого віку, але останнім часом із широким використанням смартфонів в людей...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -