Реклама

Як обрати пенсіонеру вигідний тарифний пакет від Водафон?

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Мобільні оператори стараються весь час покращувати якість своїх послуг, та конкурують один з одним за клієнтів. Компанія Водафон, яка займає другу позицію в Україні за кількістю користувачів, не є виключенням. Але чи насправді нові тарифні пакети є кращими за своїх попередників – давайте розбиратися.

Компанія Водафон вдосконалила свої пакети тим, що у всіх них є Інтернет стандарту 4G. Натомість були відмінені усі тарифні пакети, в яких відсутня абонентська плата. Але чи насправді всім необхідний Інтернет? Багато пенсіонерів та людей літнього віку не вміють ним користуватися, і навчитися їм це робити уже нереально. Мобільний телефон багатьом з них необхідний, як засіб зв’язку з рідними замість стаціонарного, тому що він завжди знаходиться поряд. Дехто з пенсіонерів тільки навчився телефонувати рідним та приймати дзвінок від них. Навіть sms-повідомлення часто читають за них рідні. Тому скажіть, навіщо переплачувати людям за Інтернет, коли пенсії у нашій країні і так занадто низькі?

Раніше компанією Водафон створювалися тарифні плани для різних груп населення з різним рівнем доходу. Проте, поступово підняли плату і на них. Так, абонентська плата на тариф «Vodafone Light+» уже з початку цього року складає 100 грн, а починалася вона з 20 грн. Та ще й термін користування цим пакетом скоро збігає, що означає обов’язковий перехід на інший. Якщо брати в загальному, то на сьогоднішній день не залишилося дешевих пакетів. Але ми все ж таки спробуємо знайти щось найбільш прийнятне для людей з бюджетом, нижче середнього.

Цікаво: Послуга “Роздача інтернету” від Vodafone: умови підключення та вартість.

Перелік нових тарифних пакетів Vodafone економ класу

1. Vodafone SuperNet Start

Vodafone SuperNet Start – цей пакет ми вважаємо непоганим серед існуючих. Його вартість 125 грн на місяць. Не лякайтеся, тут є свої переваги та можливість понизити плату. За цю вартість Ви отримаєте безліміт на дзвінки всередині мережі, 150 хвилин на інші оператори по Україні, включаючи домашні телефони, також 50 хвилин дзвінків за кордон у 17 країн світу (Польща, Німеччина, США, Іспанія, Росія та інші). Ну і, звичайно, 4G Інтернет у кількості 7 Гб плюс додаткові 3 Гб на перші три місяці для нових абонентів. Ще доступні додаткові послуги Online PASS, YouTube Premium з послугою VideoPASS. Тобто, набір послуг, начебто достатній на ці гроші.

Але, якщо людині не потрібен Інтернет, то чому вона має за нього платити. Ось саме в цьому тарифі Vodafone і надав можливість користувачам відмовитись від нього, скориставшись послугою «Відключення Інтернету». Ця послуга зменшить Вашу місячну плату на 25 грн. Вартість пакету без Інтернету становитиме 100 грн на місяць.

Якщо раптом Ви передумаєте і захочете відновити Інтернет, то це завжди можна зробити. Вам знову добавлять до місячної плати 25 грн і підключать Інтернет. Хочемо звернути Вашу увагу на один важливий момент – якщо Ви підключили послугу і платите 100 грн на місяць, а при цьому раптом забуваєте і починаєте користуватися мобільним Інтернетом, то з Вас будуть вираховувати плату 7 грн за кожні 200 Мб Інтернету. Тому краще пам’ятати, що Ви на телефоні Інтернету не маєте.

В цілому для пенсіонерів непоганий варіант тарифного пакету, який за 100 грн пропонує безліміт в мережі по Україні, 150 хвилин на інші оператори по Україні та 50 хвилин за кордон. Якщо ж немає родичів за кордоном, то ці хвилини можна обміняти на додаткові 150 хвилин на інші мережі по Україні, отримавши в місяць цілих 300 хвилин.

Цікаво: 20 Гб 4G Інтернету лише за 6 грн в день з Vodafone SuperNet Pro.

2. Vodafone Device S

Vodafone Device S - тарифний план, вартість якого на місяць становить всього 50 грн. Здається, ось нарешті, дешевий тариф підійде всім пенсіонерам та людям з обмеженим достатком. Але не все так просто.

В цьому тарифі такий малий перелік безкоштовних послуг, що багато хто відразу відмовиться. Ось що пропонується – лише 50 хвилин на місяць на вихідні дзвінки всередині мережі. Безліміт тільки на вхідні дзвінки. Тобто, пенсіонер має дивитися, щоб не перевикористати 50 хвилин на місяць, а то прийдеться додатково оплачувати, та ще й немало – 1 грн за хвилину такого переліміту. Ми усі так звикли до безліміту в мережі Водафон, що подібні тарифи можна вважати кроком назад. Безкоштовних дзвінків на інші оператори взагалі немає – усі по 1 грн за хвилину. Усі sms-повідомлення за кордон та усі дзвінки за кордон – оплачуються додатково. З безкоштовного ще 500 Мб Інтернету на місяць та 100 sms на всі мобільні мережі України.

Висновок такий – для пенсіонерів, які не вміють писати sms-повідомлення та не користуються Інтернетом, тариф дасть можливість зробити пару дзвінків лише всередині мережі та сидіти і чекати, коли їм подзвонять рідні. Цей тариф скоріше підходить для школярів, та й то молодших класів.

3. Vodafone Device M

Vodafone Device M – тариф, вартість якого на місяць складає 100 грн. Але він ще менше підходить пенсіонерам та іншим користувачам, які хочуть зекономити, ніж попередній тариф. Адже, тут безкоштовних дзвінків взагалі немає – всі розмови як у мережі, так і на інші оператори Вам прийдеться додатково оплачувати - 1 грн за кожну хвилину розмови. У вартість тарифу входить 10 Гб 4G Інтернету. За нього додатково платити вже не треба. Усі sms, як по Україні, так і за кордон також оплачуються додатково. Те ж саме стосується і дзвінків за кордон.

Отже, як бачите, тариф для пенсіонерів не підходить зовсім. А так, щоб економити, то Вам прийдеться завжди розмовляти через месенджери, не використовуючи мобільний зв'язок.

На цьому перелік нових тарифних пакетів, які пропонує сьогодні компанія Vodafone з більш-менш помірною платою, закінчується. Але це не означає, що їх в компанії не існує. Просто підключати вигідні для Вас пакети вони не поспішатимуть, висуваючи вперед ті, які більше вигідні для компанії.

Цікаво: Названо простий спосіб зміни тарифного плану Vodafone.

Вигідні тарифи Водафон для пенсіонерів

До таких непоганих тарифних планів відносяться Vodafone SMART XS та Vodafone SMART S. Більш детально про них:

Тариф Vodafone SMART XS. Абонплата на місяць становить лише 55 грн. За ці гроші Ви отримаєте безліміт на дзвінки у мережі, 100 безкоштовних хвилин на інші мобільні оператори та 1 Гб Інтернету.

Тариф Vodafone SMART S.

Вартість цього пакету в кінці минулого року зросла до 120 грн на місяць. Проте набір послуг, що пропонується, заслуговує уваги. Сюди входить, знову ж таки, безліміт у мережі, 300 безкоштовних хвилин на інші оператори, 12 Гб Інтернету та 50 sms-повідомлень за 1,50 грн.

Ну скажіть, чим не шикарні тарифні плани. Пенсіонери можуть обрати перший, бо їм не важливий Інтернет, та й sms-повідомлення не всім потрібні. А користувачам з невеликим доходом, які хочуть мати гарний набір послуг, став би в нагоді другий пакет. Але не все так легко, як би нам цього хотілося.

Просто так Вас ніхто не переведе на ці тарифи. Якщо Ви навіть наберете необхідну комбінацію цифр для переходу, цього все рівно не станеться. Щоб Ви могли здійснити перехід, Ви маєте отримати sms-повідомлення від компанії Vodafone з пропозицією для переходу. А для цього, необхідно відповідати певним критеріям, щоб Вас помітили та запропонували - щоб компанія віднесла Вас у категорію тих абонентів, які мають намір «викинути їх картку». Ось що для цього потрібно робити:

1. Не поповнювати рахунок на протязі якогось часу. Інколи вистачає місяця, а інколи і двох-трьох замало.

2. Поцікавитись, як можна перейти у компанію Київстар із збереженням номеру картки.

Тобто, Ви маєте виглядати як людина, яка дійсно хоче попрощатися з мобільним оператором Vodafone. Якщо Вас уже помітили і запропонували перехід на описані вище тарифи, то ми радимо Вам скористатися пропозицією. Таким чином, Ви матимете змогу зекономити Ваші кошти. Звичайно, ніхто не застрахований від періодичного підняття абонплати компанією, проте на сьогодні – це дуже вигідні тарифні плани.

Цікаво: Компанія Vodafone зробила безкоштовною популярну послугу.

ВИСНОВОК

Отже, які ж найдешевші та найкращі тарифні плани для пенсіонерів діють сьогодні у компанії Vodafone. Це:

Vodafone SMART XS з місячною абонплатою лише 55 грн та хорошим набором послуг.

Vodafone SuperNet Start з платою в місяць 100 грн при відключенні Інтернету та також необхідним переліком послуг.

Vodafone Device S, який коштує лише 50 грн на місяць. Проте Ви отримуєте за них тільки 50 хвилин розмов в мережі та безлімітні вхідні дзвінки. Радимо Вам скористатися цим тарифом лише в крайньому випадку.

Користувачам, обмежених в коштах, які все ж таки хочуть мати Інтернет, радимо спробувати перейти на тариф Vodafone SMART S. За 120 грн на місяць Ви матимете хороший набір послуг та 12 Гб Інтернету.

Хотілося б побажати компанії Vodafone створити більше тарифних планів для різних верств населення і тим самим, задовільнити потреби більшості існуючих та потенційних абонентів. Тоді, можливо, вони і вийдуть в лідери по Україні.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Користувачі Apple перестають користуватись Windows

На початку свого розвитку Apple прагнули співпрацювати з Microsoft, а саме з Windows. Але зовсім скоро вони стали лідерами...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -