Реклама

Компанія DELL пропонує ефективні рішення для великих IT-інфраструктур

Останні Новини

Стрічкові бібліотеки сьогодні стають все більш популярними серед різного роду компаній та являють собою пристрої для роботи з кількома носіями. Основне призначення стрічкових бібліотек полягає в автоматизації резервного копіювання даних. Загалом, якщо у вас велика IT-інфраструктура та обсяг важливої інформації, тим актуальніший для вас буде перехід на стрічкові бібліотеки із кількома вбудованими стримерами. Такий перехід не лише збільшить швидкість роботи та надійність, а зменшить ймовірність виникнення помилок. Компаній-виробників стрічкових виробників на ринку є декілька, але в даній статті ми поговоримо про компанію Dell.

Я думаю, багато хто з вас стикався із брендом Dell, так як їхня комп’ютерна техніка є справді популярною. Але окрім комп’ютерів та ноутбуків, компанія сьогодні стрімко розвиває власні технології, впроваджує інновації з даними для створення наскрізних рішень із безмежними можливостями, а також компанія Dell пропонує різноманітні рішення для сфери бізнесу в плані прискорення діяльності за допомогою потужних новітніх технологій та приладів. Сьогодні ми розглянемо одну із моделей сучасних бібліотек від компанії Dell серії TL2000, а саме поговоримо про стрічкову бібліотеку Dell PowerVault TL2000.

Dell PowerVault TL2000 виступає у ролі автоматизованого сховища даних та виділяється простотою його використання. Сама стрічкова бібліотека TL2000 може встановлюватись у стійку, або ж при необхідності може бути розміщена як настільний варіант. Виконаний даний пристрій в компактному форм-факторі 2U. Окрім цього, керування бібліотекою може відбуватись через веб-інтерфейс, а саме віддалено можна переглядати стан пристрою, проводити діагностику, оновлення та моніторити журнал операцій. А ще керування має можливість відбуватись через вбудований РК-дисплей на корпусі бібліотеки, де також можна переглядати журнали, проводити діагностику, здійснювати налаштування, тощо. Стрічкова бібліотека TL2000 допоможе вам зберегти усю інформацію та дані щодо роботи підприємства чи компанії, надасть захист від шкідливого програмного забезпечення та захист від злому, тощо.

Нові моделі стрічкових бібліотек Dell PowerVault мають можливість установки одразу кількох стрічкових приводів та кілька сотень картриджів, а ще вони можуть працювати із форматами накопичувачів LTO-2/3/4/5. Якщо говорити про Dell PowerVault TL2000, то дана бібліотека працює із двома накопичувачами LTO з 24 слотами для стрічок, підтримує контролери накопичувачів SCSI, SAS, FC, iSCSI, а також ця модель отримала сумісність із сховищами попередніх поколінь. Загальна ємність моделі стрічкової бібліотеки TL2000, за умови використання всіх накопичувачів, становитиме 60 Тб.

Загалом, використання стрічкових бібліотек, зокрема Dell PowerVault TL2000, сьогодні є справді популярним рішенням як серед малого, так і великого бізнесу для архівування та резервного копіювання даних. Причиною цього є те, що такий тип зберігання приносить не лише високу надійність збереження даних, а й виділяється ще досить низькою вартістю.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

На TENAA з’явився новий смартфон Redmi

Сьогодні, на TENAA з'явився новий смартфон Redmi, з номером моделі M2006J10C. Очікується, що тут мова йде про наступника Redmi...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -