Реклама

Найпоширеніші методи SEO-просування сайтів

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Для успішного розвитку сайтів потрібне активне просування. Використовуються різні способи розкрутки майданчиків. Особливо затребуване SEO-просування. Воно включає кілька ефективних методів, які мають свої особливості. Замовити таку послугу можна на сайті seosolution.ua.

Особливість

Пошукова оптимізація-надійний метод просування при довгостроковій перспективі розвитку сайту. Коли сторінки виходять в ТОП пошуковиків, ресурсу надається потік трафіку. У підсумку бренд стає впізнаваним, продажі ростуть.

SEO полягає в розвитку проекту і просуванні майданчика по позиціях ключових запитів в пошукових системах. Для цього застосовується кілька ефективних методів, які активно використовуються власниками сайтів. Забезпечити відмінний результат допоможе комплексний підхід до просування ресурсу.

Білий метод

Найпоширеніші методи SEO-просування сайтів

Біле SEO полягає у виконанні процедур по оптимізації проекту. Такі способи не суперечать правилам пошуковиків, тому вважаються найнадійнішими. Застосовуються такі способи:

  • Оптимізація. Це широкий термін, в який включено велику кількість робіт. Виконується видалення технічних неполадок, прискорюється швидкість завантаження сторінок, поліпшується юзабіліті, створюється структура майданчика, заповнюються мета-дані. Важливо, щоб сайт став корисним і зручним для користувачів. Ще він повинен залишатися релевантним для пошуковиків.
  • Природні посилання. Цей спосіб полягає в придбанні зворотних посилань за допомогою додавання компанії в каталоги і довідники. Ще потрібна активність в соцмережах із зазначенням посилань на просувається сайт.
  • Унікальний, експертний контент. На сайт додаються авторські тексти, медіа-файли. Важливо Висока якість контенту-інформація повинна бути достовірною і цікавою. Також потрібно, щоб Тексти несли в собі користь, а також відповідали запитам користувачів.

Слід враховувати, що білі методи SEO досить дорогі. Ще потрібно чимало часу для просування ресурсу в Гугл або Яндекс. Для забезпечення відмінного результату потрібно вкладати кошти в оптимізацію, контент і інші аспекти.

Часто білі методи застосовуються з сірими способами. Можливе поєднання з контекстною рекламою або SMM. Це необхідно для планомірного розвитку сайту і отримання перших клієнтів.

Сірий метод

Він активно використовується для розкрутки сайту. В даному випадку забезпечується зручність і користь майданчика для людей. Також ресурс буде відповідати запитам пошукових систем. До популярних методів відносять:

  • Покупку посилань. Як відзначають алгоритми пошукових систем, користувачі та інші ресурси повинні згадувати сайт в тому випадку, якщо вважають його корисним. Але увага роботів залучається за допомогою закупівлі зовнішніх посилань з бірж, обміну або гостьового блогінгу.
  • Штучну оптимізацію контенту. Виконується перенасичення текстів і meta-даних ключовими запитами. Це збільшує позиції сайту лише при помірному підході-пошуковики тепер можуть визначати і встановлювати санкції за переспам. Цей метод визнаний застарілим.
  • Створення PBN сітки. Методика полягає в запуску тематичних майданчиків, щоб поставити там посилання на основний сайт. Це перелінковка сторінок на ресурсі-донорі, що забезпечує передачу посилальної ваги на головну, а потім на просувається сайт. Це передає PageRank і покращує посилальний профіль головного сайту-акцептора.

Сірий метод допомагає отримати більш швидкі результати. Але при активному використанні призводить до санкцій. Тому такий метод підходить при недовгому застосуванні. Щоб отримати відмінний результат, важливо розробити ефективну стратегію.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Опубліковано зображення смартфона Microsoft Lumia з Windows 10

Сьогодні було опубліковано зображення смартфона Microsoft Lumia з Windows 10 ARM, на якому був запущений Adobe Photoshop Процесори на базі...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -