Реклама

Налаштування бездротового роутера Apple AirPort Express

Останні Новини

Сьогодні на ринку представлена велика кількість маршрутизаторів (роутерів) та модемів, але якщо ви прихильник техніки Apple, то ця інформація буде вам корисною. В цій статті ми пропонуємо інструкцію щодо налаштування бездротового роутера Apple AirPort Express, а саме підключення його до ПК з кабельним інтернетом. Звісно, в мережі є багато сервісних центрів, які можуть допомогти вам з вибором роутера чи модема та з його налаштуванням.

Розпочинаючи читати інструкцію, нагадаємо в чому різниця між роутером (маршрутизатором) та модемом. Різниця між цими пристроями полягає в тому, що роутер (маршрутизатор) розподіляє сигнал між учасниками мережі, тоді як модем лише розшифровує його та передає на один пристрій.

Інструкція щодо налаштування роутера Apple AirPort Express

Налаштування бездротового роутера Apple AirPort Express

Для підключення роутера Apple AirPort Express потрібно виконати декілька кроків, а саме:

1. Проведення тестування інтернету. Даний крок не обов’язковий, але ми б рекомендували вам підключити ваш пк чи ноутбук безпосередньо до модему за допомогою кабелю Ethernet та перевірити справність підключення до мережі. Якщо надалі виникне проблема із підключенням, ви точно будете знати, що проблема не в мережі.

2. Підключення роутера. За допомогою кабелю Ethernet необхідно підключити відповідний порт модема до роутера, лише після цього підключити Apple AirPort Express до розетки.

3. Встановлення програмного забезпечення. У комплект поставки Apple AirPort Express входить диск, за допомогою якого вам потрібно встановити «налаштування за замовчування» на ваш комп’ютер чи ноутбук.

Налаштування бездротового роутера Apple AirPort Express

4. Налаштування AirPort Express. В меню «Пуск» знайдіть та відкрийте утиліту AirPort. Тут ви можете перейменувати свій роутер та встановити для нього пароль.

5. Створення бездротової мережі та присвоєння їй імені. Майстер установки запропонує створити вам нову бездротову мережу. Тут же з’явиться опція вибору WPA2 Personal або No security. Рекомендуємо вибирати WPA2 Personal для захисту вашої мережі.

6. Надайте доступ утиліті AirPort отримувати автоматичний доступ до IP-адреси.

7. Перевірте усі вибрані вами налаштування.

8. Підключіться до нової мережі. Відкрийте список бездротових мереж на ваших пристроях, знайдіть ваш роутер Apple AirPort Express та підключіться до нього.

На цьому налаштування бездротового роутера Apple AirPort Express завершено. З даною інструкцією у вас не повинно виникнути проблем із його підключенням. Якщо все-таки вони виникнуть, пишіть в коментарях. Будемо раді допомогти.

Рекомендуємо: Вибір Програмного Забезпечення Для Створення Інтернет-Магазину.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розкрито дату продажів нових процесорів AMD Ryzen 5000

Сьогодні було розкрито дату продажів нових процесорів AMD Ryzen 5000. Якщо вірити джерелу інформації (Юрію Бублію), то анонс нових...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -