- Реклама-
Home Лайфхаки при користуванні гаджетами та додатками Огляд тарифів на 2022 рік від українських операторів мобільного зв’язку Vodafone, Київстар,...

Огляд тарифів на 2022 рік від українських операторів мобільного зв’язку Vodafone, Київстар, Lifecell та LycaMobile

0
1525
Огляд тарифів на 2022 рік від українських операторів мобільного зв’язку Vodafone, Київстар, Lifecell та LycaMobile

В наш час нестабільної економіки, ціни на товари та послуги невпинно зростають. Не є виключення і мобільний зв’язок. Вартість тарифних пакетів, які пропонують оператори, теж не стоїть на місці. Користувачі вимушені на всьому економити та шукати для себе оптимальні варіанти послуг, щоб мати можливість користуватися Інтернетом та здійснювати дзвінки.

В цій статті ми зробили короткий огляд тарифів, які пропонуються нам сьогодні найбільш популярними компаніями мобільного зв’язку в Україні. В деяких тарифах є підводні камені, які ми спробуємо Вам максимально пояснити. Прочитавши її, Ви зможете обрати для себе, найбільш підходящий та доступний по ціні, пакет мобільних послуг.

Тарифи Vodafone

Огляд тарифів на 2022 рік від українських операторів мобільного зв’язку Vodafone, Київстар, Lifecell та LycaMobile
Зображення: Vodafone

Компанія Vodafone пропонує три набори тарифних планів – SuperNet, Device та Joice.

Є такі тарифи SuperNet – SuperNet Turbo, SuperNet Start, SuperNet Pro та SuperNet Unlim. Всі ці пакети передплатні, всі вони мають послугу «Рік без переплат», яка дозволяє заплатити повну вартість послуг за рік, зекономивши вартість одного місяця.

Тариф SuperNet Turbo коштує 100 грн. на місяць. В пакет послуг входить – 700 хвилин на всі мережі України з можливістю їх обміну на безліміт всередині мережі, або на 300 хвилин на інші мережі України. Також можете користуватися 20 Гб 4G Інтернету та 2 місяці безкоштовного YouTube Premium. Особливістю пакету є те, що він діє на обмеженій території України. Якщо Ваше місто не входить у територію дії спеціальних умов, то послуги для Вас будуть обмеженими – 700 хвилин Ви не зможете обмінювати та матимете тільки 1 Гб Інтернету, а решта буде платним. Радимо Вам, перш ніж бездумно підключити начебто дешевий та непоганий тариф, подивитися, чи відноситься Ваше місто до території дії спеціальних умов.

Тариф SuperNet Start вартує 125 грн. в місяць. Перелік послуг, які пропонуються, досить непоганий. Сюди входить – безліміт у мережі, 150 хвилин на інші мережі, 7 Гб 4G Інтернету та додаткових 3 Гб на перші три місяці користування, 50 хвилин для дзвінків у 17 країн світу, або можливість їх обміну на додаткових 150 хвилин на інші мережі, тобто в сумі Ви можете отримати 300 хвилин. Як і в попередньому тарифі, є безкоштовний YouTube Premium на 2 місяці. Особливістю цього пакету є послуга «Відключення Інтернету». Вона дає можливість зменшити плату на 25 грн. у тарифі та платити в місяць 100 грн., відключивши Інтернет, якщо Ви ним не користуєтеся.

Тарифи SuperNet Pro та SuperNet Unlim мають подібний набір послуг, як і в попереднього тарифного плану, проте дещо збільшену кількість. В першому пакеті, вартість якого складає 180 грн. в місяць, маємо 20 Гб Інтернету та 250 початкових хвилин на інші мережі України, а в другому тарифі, за 260 грн./місяць маємо безлімітний Інтернет та 350 хвилин на інші мережі. В цих двох тарифних планах немає послуги «Відключення Інтернету».

Компанія створила також пакети для Ваших девайсів – Device S, Device M та Device L. Для смарт-годинників – S, для планшетів – M, для модемів, роутерів – L. Вони мають набори послуг, найбільш розраховані під ці девайси. Тобто, для смарт-годинників - 500 Мб Інтернету та 50 безкоштовних хвилин у мережі з безлімітом на вхідні дзвінки, так як часто з цього пристрою ми не дзвонимо. У двох наступних тарифах: M та L, акцент йде на Інтернет – тут його відповідно 10 Гб та 18 Гб, так як у цих гаджетах ми більше використовуємо саме Інтернет. А ось дзвінки робимо рідко, тому вони тут платні – 1 грн. за хвилину розмов в мережі та так само на інші мережі України. Вартість пакетів на місяць складає відповідно – 50, 100 та 160 гривень.

Окремим видом послуг є молодіжний пакет Joice. Його особливістю є безлімітний трафік на улюблені та найбільш популярні додатки – YouTube, Instagram, TikTok, Facebook, Viber, Telegram та інші. Усіх 35 додатків. Ще є додаткових 6 Гб Інтернету плюсом до безліміту на додатки. Для розмов дається 600 хвилин на всіх операторів по Україні. Вартість тарифу становить 120 грн. в місяць.

Рекомендуємо: Послуга “Роздача інтернету” від Vodafone: умови підключення та вартість.

Тарифи Київстар

Огляд тарифів на 2022 рік від українських операторів мобільного зв’язку Vodafone, Київстар, Lifecell та LycaMobile
Зображення: Київстар

Мобільний оператор Київстар пропонує на вибір своїм клієнтам аж 14 тарифних планів, в залежності від потреб та фінансової можливості. Вартість пакетів коливається в діапазоні 75 грн. – 500 грн. Деякі з них строком дії місяць, деякі – 4 тижні.

Найдешевшими є тарифні плани «Дзвінки до батьків», «Інтернет для батьків» та «Київстар Родина». Вартість їх становить відповідно – 75, 100 та 100 гривень на місяць. В тарифі «Дзвінки для батьків» пропонується безліміт в мережі та 100 Мб Інтернету плюс можливість користуватися 31 додатком без плати за трафік. Сюди входять всі відомі соцмережі, месенджери та ще багато чого. В другому та третьому тарифі, крім безліміту в мережі, збільшена кількість Інтернету до 5 Гб та 6 Гб відповідно. Крім того, додано безкоштовні хвилини для дзвінків на інші мережі України – 50 та 60 хвилин на місяць. Пакети додатків без плати за трафік так само є.

Найбільш оптимальним для користувачів ми вважаємо тариф «Смачний». Ось що пропонується за 125 грн. на чотири тижні – безліміт в мережі Київстар та 300 хвилин на інші оператори та за кордон, 20 Гб Інтернету з можливістю користуватися 14 додатками без плати за трафік та можливість підключення послуги «Суперсили без доплат». Ця послуга пропонує обрати одну «суперсилу» з визначеного переліку – це, або додаткові гігабайти Інтернету, або безліміт на відео чи онлайн телебачення Київстар, додаткова SIM-карта для планшета чи ноутбука, SIM-карта для другого телефону.

Дещо дорожчими є тарифні плани «Твій Старт» та «Ваш Старт». Вартість цих пакетів складає 135 грн. за 4 тижні та 135 грн. за місяць. Сюди входить безліміт на дзвінки у мережі, 5 Гб Інтернету з пакетом 34 додатків без плати за трафік та 100 безкоштовних хвилин дзвінків на інші мобільні оператори та за кордон. У пакеті «Ваш Старт» ще додані дзвінки на міські номери у пакет 100 хвилин.

Далі вартість тарифних планів зростає від 150 грн. на 4 тижні за пакет «Love» до 500 грн. в місяць за пакет «Ваш Безлім». У них збільшена кількість хвилин на інші оператори, міські телефони та за кордон, збільшена кількість гігабайтів Інтернету, або є безлімітний Інтернет. Всі ці тарифні плани мають можливість підключення послуги «Суперсили без доплат» в різних її варіаціях, окрім пакету «Love».

Рекомендуємо: Абоненти Київстар можуть допомогти українським військовим.

Тарифи Lifecell

Огляд тарифів на 2022 рік від українських операторів мобільного зв’язку Vodafone, Київстар, Lifecell та LycaMobile
Зображення: Lifecell

Поки два мобільних лідери України підвищують ціни на тарифи, компанія Lifecell впевнено бореться за своїх клієнтів та старається переманити їх у конкурентів. І не випадково, так як їх тарифні плани більш лояльні по ціні та більше задовольняють потреби клієнтів. Крім того, різноманітність тарифних планів дозволяє індивідуально обрати найкращий пакет для себе.

Тариф «Просто Лайф» коштує всього 70 гривень на 4 тижні. За ці гроші Ви отримаєте 5 Гб Інтернету та 250 хвилин на всі мобільні номери України, включаючи lifecell, після використання яких, буде автоматично підключено безліміт всередині мережі. В тарифі є можливість заощадити до 15 відсотків вартості з послугою «Тарифна підписка» та діє знижка 10 відсотків для студентів lifecell Campus.

Тарифний план «Вільний Лайф» уже коштує 150 гривень за 4 тижні. Але кількість послуг велика, тому він теж вартий уваги. У ньому надаються безкоштовні хвилини по тому ж принципу, що і в першому тарифі, тільки додана ще можливість дзвонити на міські телефони. Кількість хвилин на місяць збільшено до 1500. В цьому пакеті Вам буде надано безлімітний Інтернет з можливістю безкоштовної роздачі його на інші пристрої. Знижки діють тут такі ж самі, як і у тарифі «Просто Лайф».

Цікавою пропозицією є акційний тарифний план «Смарт Лайф Феномен». Його вартість починається від 100 гривень на 365 днів, тобто на рік. Звичайно, це дуже дешево, проте переліку послуг, що сюди входять, на цей термін мало кому вистачить. На рік Ви отримаєте лише 750 безкоштовних хвилин на всі мобільні оператори, включаючи lifecell. Безліміт в мережі після їх використання не включається. Ще є в тарифі 20 Гб Інтернету строком теж на рік з можливістю його роздачі. Акція на цей пакет буде діяти до 29 березня 2022 року включно.

Компанією також розроблений тарифний план для гаджетів, який так і називається «Гаджет». Його вартість починається від 30 грн. на 4 тижні.

Радимо придивитися новим клієнтам оператора до тарифу «Шкільний Лайф». За 75 грн. на 4 тижні Вам буде надано 7 Гб Інтернету, безліміт всередині мережі та безліміт на два, обраних Вами, номери інших мобільних операторів України. Погодьтеся, це дуже зручний набір послуг.

Оригінальним продуктом компанії Lifecell є тариф «ХендМейд». Подібного тарифного пакету немає в інших компаній. Він дає Вам можливість створити свій власний тарифний план – оплачувати та обирати ті послуги, якими користуєтеся саме Ви. Якщо ж Ви оплатили і не використали послуги, то передбачена можливість повернути невикористане. На сайті компанії Ви знайдете детальну інформацію стосовно цього тарифу.

Рекомендуємо: Lifecell роздає безкоштовний інтернет та додаткові хвилини своїм абонентам..

Тарифи LycaMobile

Огляд тарифів на 2022 рік від українських операторів мобільного зв’язку Vodafone, Київстар, Lifecell та LycaMobile
Зображення: Lycamobile

Цей мобільний оператор старається зайняти свою нішу на ринку мобільних послуг України завдяки найдешевшим тарифним пакетам. Їх у нього поки що тільки три, і називаються вони «Все в одному XS», «Все в одному S» та «Все в одному M». Вартість їх, зверніть увагу, 24, 40 та 64 гривні за 30 днів відповідно.

За ці кошти Вам пропонують не аби що, а дуже гарні пакети послуг. Судіть самі – у всіх них безліміт на дзвінки в середині мережі та безліміт на SMS у мережі, також безліміт на дзвінки у більш, ніж 20 країн світу з тарифами S та M. А тариф XS має 300 таких хвилин, що теж не є мало.

Кількість хвилин на інші мережі також чимала. Відповідно вона складає 200, 650 та 800 хвилин на 30 днів у пакетах XS, S та M. Кількість безкоштовних SMS на інші мережі складає відповідно 30, 50 та 100 штук на місяць.

І саме головне - за 24 грн. на 30 днів Ви отримаєте 4 Гб Інтернету, за 40 грн. – 8 Гб та за 64 грн. – 12 Гб Інтернету. Погодьтеся, це найвигідніші тарифні плани на українському ринку мобільних операторів на сьогодні.

Рекомендуємо: Компанія Lycamobile вирішила захопити ринок мобільного зв’язку в Україні.

Як обрати найвигідніший тариф індивідуально для себе

Щоб визначити для себе найбільш оптимальний варіант тарифного плану, необхідно промоніторити пакет послуг, яким Ви користуєтеся зараз. Передивіться, чи всі послуги, що йдуть у пакеті, Ви використовуєте в повному обсязі, чи є їх надлишок, або, можливо, чогось з них Вам би хотілося мати більше.

Якщо Ви надаєте перевагу розмовам, аніж користуванню Інтернетом та месенджерами, то Вам необхідно обрати пакет з безлімітом у мережі та максимумом хвилин на інші мережі України. Якщо ж Ви, навпаки, активний користувач Інтернету, то краще обрати тариф з безлімітним Інтернетом, або ж послуги з безкоштовним трафіком на популярні додатки. Є збалансовані тарифи, які мають необхідну кількість Інтернету та дзвінків на інші мережі, за кордон та безліміт всередині мережі. Вибирати, однозначно, є з чого – тарифних планів існує велика кількість.

Користувачам, які хочуть заощадити кошти, теж пропонуються різні варіанти для цього – можливість підключення тарифного пакету на рік за меншу вартість, аніж помісячно, або можливість відключення Інтернету зі зменшенням місячної плати. Є розроблені спеціальні дешевші тарифи від компаній Київстар та Lifecell. А якщо Ви хочете витрачати зовсім мало, то радимо Вам обирати мобільного оператора LycaMobile, в якого сьогодні тарифні плани є найнижчими з великим переліком запропонованих послуг.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

NO COMMENTS