Реклама

Платформа WebOS від LG

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Платформа WebOS від LG стала першою розумною платформою, по-справжньому та вичерпно розробленою для використання на телевізорах, а не на інших розумних пристроях.
Запорукою її успіху є суцільна простота та економічність.
Наприклад, це перша розумна система, яка наклала прокручуваний рядок значків вмісту внизу екрану, а не переймала весь екран своїм розумним меню .

Інтерфейс WebOS

Викликати інтерфейс – це просто натиснути кнопку «Головна», коли внизу екрану вискакує ряд жирних, барвистих піктограм. Найважливішим є те, що кожна функція обробляється однаково, будь то телевізор у прямому ефірі, додаток або зовнішнє джерело, наприклад, ігрова консоль. Піктограми автоматично переміщуються вліво, якщо ви їх часто використовуєте.

Якщо говорити про додатки, то тут присутні всі звичні додатки, включаючи Netflix, BBC iPlayer та Skype.
Більш захоплюючою є функція “Сьогодні”. Клацнувши по ній, ви побачете весь вміст доступний на цей день.
Таким чином, ви можете отримати телешоу, що транслюється на іншому каналі пізніше того ж дня, фільм, доступний для трансляції з Netflix.

Це все додає до того, що webOS є справжнім центром для всього, що ви, можливо, хочете переглянути.
Насправді перехід від додатка до додатка практично миттєвий, і додатки продовжують працювати у фоновому режимі.
Наприклад, якщо ви перейдете з епізоду улюбленого серіалу для того, щоб дивитись бокс, як тільки бокс закінчився, ви можете миттєво відновити перегляд серіалу з того місця, на якому зупинилися.

Рекомендуємо ознайомитись
Привабливий LG B9 OLED телевізор
LG 43UK6300PLB – Найкращий звуковий телевізор

Connect SDK для WebOS

Передача вмісту з телефону чи планшета на телевізор зараз дуже модна, але LG намагається зробити її на крок далі.
Замість того, щоб використовувати спеціальний додаток для кожного джерела, LG створили свій власний під назвою Connect SDK.

Це абсолютно відкритий і абсолютно безкоштовний додаток для розробки, і він вже працює з низкою платформ, включаючи Chromecast.
Успіх чи невдача Connect SDK залежатиме від того, скільки джерел приєднаються до цього списку, але це може бути лише для них перевагою.

Вирок

Платформа WebOS від LG працює чудово для пошуку та доступу до вмісту. Насправді вона не добре поєднується з досить громіздкими меню налаштувань та контролю телевізора. Тут буде оцінено більш тісне робоче партнерство.
Однак більшості користувачів регулярно не доведеться використовувати ці меню налаштування. Таким чином, більшу частину часу вони проводять лише з основним інтерфейсом webOS, який зберігає свою репутацію, мабуть, найзручнішого двигуна смарт-телевізора.
З того, що ми бачили до цього часу, webOS – найкраща платформа для смарт-телевізорів досі.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi Mi 10 Ultra з’явився на GeekBench з Snapdragon 865+

Завтра, тобто 11 серпня, ми очікуємо представлення продуктів Xiaomi на віртуальній презентації. А сьогодні, Xiaomi Mi 10 Ultra з’явився...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -