Реклама

Що таке веб-дизайн? Основні елементи

Останні Новини

Продовжуємо нашу рубрику «Корисно» щодо питань створення та просування власного веб-сайту. Сьогодні ми дамо відповідь на питання “що таке веб-дизайн”, які його основні елементи та методи створення, а також для чого йому варто приділити досить багато уваги.

Веб-дизайн – це процес планування та упорядкування вмісту, призначеного для Інтернету. В простому розумінні – це дизайн веб-сайтів, які відображаються в Інтернеті. Зовнішній вигляд сайту, як і його функціональність відіграють важливу роль у просуванні вашого сайту, зацікавленні та утриманні потенційних користувачів на вашій платформі. Хороший веб-дизайн повинен бути естетично приємним, простим у використанні та відповідати вашому бренду.

Сьогодні є багато професійних веб-дизайнерів та інших фахівців, які займаються розробкою дизайну сайту. Звісно, ви можете цим питанням зайнятись самостійно, при цьому вам потрібно добре вивчити основні аспекти та методи веб-дизайну.

Методи створення дизайну веб-сайтів

Найпоширенішими методами створення дизайну веб-сайтів є чуйний та адаптивний дизайн. Вміст сайту в чуйному дизайні динамічно рухається в залежності від розміру екрану. Адаптивний веб-дизайн полягає в тому, що вміст фіксується у розмірах макета, що відповідають розміру екрану.

Що таке веб-дизайн? Основні елементи

Основні елементи веб-дизайну

Основні візуальні елементи, на які варто звернути увагу при дизайні:

  • макет (розміщення вмісту на сайті буде впливати як на функціональність, так і на зовнішній вигляд);
  • шрифти (вони повинні бути зручні для читання);
  • інтервал (між кожним елементом на сайті повинен бути правильно підібраний інтервал);
  • кольори (колір сайту повинен підходити до стилю вашого бренду);
  • фігури (використання графічних елементів);
  • відео (фонові відеоролики допоможуть створити необхідну атмосферу, представити ваш продукт, тощо);
  • зображення та піктограми (зображення повинні бути якісні, відображати суть вашого контенту, при цьому бути оптимізованими).
Що таке веб-дизайн? Основні елементи

Основними функціональними елементами, які сприятимуть створенню хорошого веб-дизайну є:

  • навігація (вона повинна бути зручна та проста у використанні);
  • швидкість (сайт повинен бути оптимізованим);
  • анімація (допомагає утримувати користувача на сайті).

Загалом веб-дизайн поєднує в собі велику кількість компонентів – графічний дизайн, дизайн інтерфейсу користувача, створення контенту та оптимізацію пошукової системи. Хороший веб-дизайн повинен поєднувати в собі приємний інтерфейс, правильно підібрану кольорову гаму, зручний інтерфейс та навігацію.

Отже, ми визначили що таке веб-дизайн, відповідно до чого можемо говорити, що ефективний веб-дизайн повинен включати доречний та якісний вміст, баланс між текстом та кількістю зображень, чітко представлений вибір для користувачів, тощо. При розробці дизайну сайту уникайте відволікаючих фонів, невідповідних посилань та кнопок, не відтворюйте аудіо автоматично, не підкреслюйте текст без вбудованих силок, уникайте спливаючих вікон. І основне, ваш сайт повинен бути зручним для мобільних пристроїв.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відбувся запуск смартфона Tecno Infinix Hot 20 Play

Смартфон Tecno Infinix Hot 20 Play входить в серію смартфонів Hot 20 та зараз офіційно представлений на ринку. Отримав...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -