Реклама

Відомо, як відновити переписку в Інстаграмі

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Кожен з нас щось видаляв в соціальних мережах. Це стосується і постів, і переписок, і фото. Буває, потім ми дуже шкодуємо, що не маємо доступу до видаленої інформації, та хотіли б її повернути. Щоб Ви могли це зробити, в Інстаграм спростили функцію відновлення нещодавно видалених публікацій. Цей спосіб розповсюджується на пости, фото, відео та історії. Також можна відновити переписку в Instagram та прочитати їх. Хоча робиться це дещо іншим способом. Про все більш детально далі.

Інстаграм прописав певні терміни для відновлення видаленої інформації. Відновити пости, фото та відео можна буде на протязі 30 днів, історії – протягом 24 годин. Після вказаних термінів вони будуть безповоротно знищені.

Цікаво: Названо програми, які допоможуть з репостами в Instagram.

Для того, щоб відновити переписку в Інстаграмі, алгоритм Ваших дій має бути наступним:

 • В розділі «Профіль» відкрийте меню, яке знаходиться в правому верхньому кутку.
 • Там зайдіть у розділ «Налаштування».
 • Далі - «Обліковий запис». В ньому знайдіть розділ «Нещодавно видалені».
 • Зайдіть в цей розділ, оберіть необхідні пости чи історії, які б Ви не хотіли втратити. Внизу кожного посту буде вказано термін, після якого його буде видалено повністю.
 • Далі в правому верхньому кутку натисніть три крапки, оберіть «Відновити» та підтвердіть дію.
 • Весь Ваш видалений контент буде відновлено.

В розділі «Нещодавно видалені» можна також остаточно видалити файли з фото та відео раніше зазначеного терміну. Треба буде лише підтвердити, що саме Ви є власником акаунту. Це робиться в цілях захисту від хакерів, які інколи видаляли контент, маючи доступ до чужого облікового запису.

Видалені повідомлення в Інстаграм також можна відновити, але у інший спосіб – їх можна завантажити та відправити на електронну адресу для перегляду.

Ось які дії Вам необхідно зробити, щоб відправити відновлену переписку в Instagram на email:

 • Зайдіть в свій профіль в Інстаграм. Там у верхньому правому кутку є три полоси. Натисніть на них.
 • Вам відкриється меню, в якому натисніть «Налаштування».
 • Зверху в рядку пошуку пропишіть «Завантажити дані». Програма знайде відповідну вкладку.
 • Далі введіть адресу електронної пошти, на яку хочете отримати переписку з Інстаграм.
 • Далі прийде запит на пароль. Для підтвердження Ваших дій, у ньому необхідно буде прописати Ваш пароль в Інстаграм.
 • Тепер можете переглянути отриманий лист у електронній скринці та зберегти цю інформацію в разі необхідності.

Якщо Ви хочете завантажити історію чатів в Інстаграм, то алгоритм Ваших дій має бути аналогічним, як і при відновленні повідомлень.

Які причини бувають для зникнення повідомлень чи чатів в Instagram?

Однією з причин зникнення повідомлень в Інстаграм є блокування користувача. Якщо Ви заблокували якусь людину в Інстаграм, то інформація про Вашу переписку з ним, буде від Вас прихована. Так само вона буде недоступна і для заблокованої людини. Щоб відновити доступ для перегляду чату, Вам потрібно буде знову розблокувати акаунт.

Ще однією причиною для зникнення повідомлень є режим «Зникаючих повідомлень». Це спеціально розроблена функція Інстаграм, яка працює по тому ж самому принципу, як і подібні послуги в месенджерах Viber та Telegram. Активувавши цей режим, Ваші повідомлення зникатимуть після того, як людина, якій вони адресовані, їх прочитає. Правда ж, зручно? Особливо, якщо Ви пишете речі особисті та не призначені для перегляду третіми особами.

Цікаво: Названо 6 причин, чому варто покинути Twitter і користуватися Instagram.

Як вважають самі користувачі Інстаграму, функція по відновленню видалених постів стала для них у нагоді. Особливо тим з них, хто видаляє контент на емоціях. А відновлення переписки теж є приємною можливістю. Таким чином, Ви можете повторно отримати доступ до необхідної Вам інформації, яку Ви необачно, або випадково видалили.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

На Microsoft LinkedIn подали до суду за порушення конфіденційності

Сьогодні з'явилася інформація, що на Microsoft LinkedIn подали до суду за порушення конфіденційності користувачів. Як повідомляють в Reuters, позов...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -