Реклама

Як вибрати найкращий для вас маленький смартфон

Останні Новини

Profihttps://itech.co.ua/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших технічних гаджетах; Роботи, VR, камери, дрони, AR та багато іншого.
- Advertisement -

Зараз ми поділимося інформацією, як вибрати найкращий для вас маленький смартфон. Зазвичай при покупці маленького телефону доводиться чимось жертвувати. Звичайно, розміри екрану є частиною компромісу; але маленькі телефони також мають менші заряди акумуляторів, а іноді і менше оперативної пам’яті або менше об’єктивів камер, ніж більші, дорожчі версії того самого пристрою.

Якщо ви віддаєте пріоритет компактному форм-фактору перед усім іншим – і ви, мабуть, робите це, якщо читаєте цю сторінку – ці компроміси, цілком ймовірно, того варті. Apple і Google зайняли найвище місце у нашому списку найкращих маленьких смартфонів, оскільки вони не позбавлені критичних функцій з більш компактних телефонів. Це ілюструється тим фактом, що iPhone 12 mini має той самий процесор, що і iPhone 12 Pro Max. Або як iPhone SE (2020) використовує той самий чіпсет A13 Bionic, який є у більш преміальній серії iPhone 11.

Samsung, навпаки, зазвичай забирає щось зі своїх менших моделей. Яскравим прикладом цього є Galaxy S10e, який має подвійну лінзу в порівнянні з модулем з трьома лінзами всередині пристроїв Galaxy S10 і S10 Plus. S10e також не має вбудованого в екран датчика відбитків пальців і має менше оперативної пам’яті, ніж його більші, дорогі брати і сестри. На жаль, це ціна, яку ви платите за те, що хочете телефон, який вміститься в кишені в 2021 році.

ITech News

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook, каналі в Telegram та в Twitter. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Смартфон Redmi Note 9 Pro 5G перевірили на міцність

Своє сходження Redmi, як самостійного бренду, почала зі смартфонів Redmi 7 і Redmi Note 7 - ці пристрої підносили...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -