Реклама

Як вибрати найкращий для вас маленький смартфон

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Зараз ми поділимося інформацією, як вибрати найкращий для вас маленький смартфон. Зазвичай при покупці маленького телефону доводиться чимось жертвувати. Звичайно, розміри екрану є частиною компромісу; але маленькі телефони також мають менші заряди акумуляторів, а іноді і менше оперативної пам’яті або менше об’єктивів камер, ніж більші, дорожчі версії того самого пристрою.

Якщо ви віддаєте пріоритет компактному форм-фактору перед усім іншим – і ви, мабуть, робите це, якщо читаєте цю сторінку – ці компроміси, цілком ймовірно, того варті. Apple і Google зайняли найвище місце у нашому списку найкращих маленьких смартфонів, оскільки вони не позбавлені критичних функцій з більш компактних телефонів. Це ілюструється тим фактом, що iPhone 12 mini має той самий процесор, що і iPhone 12 Pro Max. Або як iPhone SE (2020) використовує той самий чіпсет A13 Bionic, який є у більш преміальній серії iPhone 11.

Samsung, навпаки, зазвичай забирає щось зі своїх менших моделей. Яскравим прикладом цього є Galaxy S10e, який має подвійну лінзу в порівнянні з модулем з трьома лінзами всередині пристроїв Galaxy S10 і S10 Plus. S10e також не має вбудованого в екран датчика відбитків пальців і має менше оперативної пам'яті, ніж його більші, дорогі брати і сестри. На жаль, це ціна, яку ви платите за те, що хочете телефон, який вміститься в кишені в 2021 році.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Samsung Galaxy Z Flip 5G дуже близько

В мережі з’явилась сторінка підтримки Samsung Galaxy Z Flip 5G, а це означає, що телефон Samsung Galaxy Z Flip...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -