Як вибрати найкращий для себе Apple iPhone в 2021 році

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні в нас піде мова про те, як вибрати для себе найкращий Apple iPhone в 2021 році. Найкращий спосіб визначити iPhone, який слід придбати, – це зробити підсумок функцій та можливостей, які для вас найбільш важливі. Якщо час автономної роботи особливо важливий, шукайте більший iPhone, оскільки вони, як правило, мають більші акумулятори, щоб відповідати розміру екрана. Більше того, оскільки iOS, як відомо, в цілому ефективна з точки зору споживання енергії, навіть менші моделі, як правило, працюють довше, ніж середньостатистичні смартфони.

Якщо ви базуєте свою наступну покупку iPhone на якості камери, варіанти Pro верхнього рівня – це прості рекомендації, завдяки конструкціям з трьома об’єктивами, які дозволяють вам зафіксувати безліч різних перспектив, від зменшених ультраширококутних зображень до невеликої глибини – польові портрети.

Вони також надзвичайно хороші у складних сценаріях освітлення, наприклад, під час зйомки в слабо освітленому приміщенні або на вулиці вночі.

Як вибрати найкращий для себе Apple iPhone в 2021 році

Якщо ціна є головним фактором вибору – ваші головні кандидати iPhone SE 2020 або iPhone XR. Можливо, вони є на дешевшій стороні асортименту Apple, але вони все ще виготовляються з матеріалів флагманської якості, мають достатню потужність та продуктивність, щоб витримати роки використання.

Однак пам’ятайте про внутрішню пам’ять. Останні iPhone від Apple починаються з 19 тис. грн. для iPhone 11 і 30 тис. грн. для iPhone 12. Ці стандартні ціни дають вам телефон із 64 ГБ місця, але якщо ви хочете більше ємності, будьте готові до того, що ціна зросте. IPhone 12 із 256 ГБ коштуватиме вам 36 тис. грн. – майже стільки ж, скільки iPhone 12 Pro (38 тис. грн.). Принаймні, Apple збільшила базове сховище на моделях iPhone 12 Pro до 128 ГБ.

Усі згадані тут iPhone працюють з останньою версією iOS, мобільною операційною системою Apple.

Як завжди, ходить багато чуток про майбутні iPhone (iPhone 13/ 12s), але новинки не варто очікувати раніше осені 2021 року. Тому у Вас зараз є можливість придбати останні iPhone 12, так як вони в найближчі декілька років будуть ще актуальними.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Apple iPhone 13 не повторить долю iPhone 12 і вийде в реліз вчасно

За даними аналітика Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo), який відомий своїми правдивими прогнозами щодо планів і перспектив ще не випущених...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -