Реклама

Безпровідна bluetooth гарнітура Huawei FreeBuds

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Безпровідна bluetooth гарнітура Huawei FreeBuds займає високе місце в рейтингу гарнітур на ринку, проте від покупців мають достатньо негативних відгуків. В них хороший дизайн, чудова якість збірки, добра якість звуку та простота використання. Можливо дещо завищена ціна, а саме близько 3 тис. грн.

Характеристики

Безпровідна bluetooth гарнітура Huawei FreeBuds
  • тип: вакуумні;
  • діапазон частоти: 20-20000Гц;
  • Bluetooth 4.2;
  • мікрофон: так;
  • захист IP54;
  • час роботи: близько 9 годин;
  • вага навушника: 5,6 г;
  • вага кейсу: 43 г.

У комплекті ви отримаєте разом із навушниками кейс, кабель USB-C та набір амбушур. Доступні FreeBuds у чорному та білому кольорах.

Дизайн

Безпровідна bluetooth гарнітура Huawei FreeBuds

Навушники виконані із глянцевого пластику з перламутровим переливом. Внутрішня частина FreeBuds матова. Звісно, навушники мають позначки L та R, над ними інфрачервоний датчик, який визначає чи вставлений навушник у вухо. Отвір для мікрофона розташований біля основи ніжки FreeBuds, а також в самому її кінці. Тобто загалом ви отримуєте 4 мікрофона. Для чого 4? Два з них відповідають за передачу голосу, інші 2 — для інтелектуальної системи зниження шуму під час розмови.

Кейс виконаний із матового пластику подовженої форми, як капсула. Якість виконання чудова, кришка міцно тримається. Навушники у ньому розташовані горизонтально, що досить цікаво, так як опускати вниз потрібно не ніжки а вушні подушки. Індикатор рівня заряду знаходиться по центрі та залежно від стану гарнітури світиться зеленим, червоним та синім. Навушники у корпусі тримаються міцно, завдяки магнітним тримачам. І як тільки вони туди попадають, починається підзарядка.

Використання

Після виймання bluetooth навушника із кейсу вони автоматично вмикаються, після вставляння у вухо звучить звуковий сигнал. Якщо вийняти хоча б один навушник із вуха, вони перестають відтворювати музику та вимикаються. Розміщуються навушники надійно, але за умови правильно підібраних амбушур. У них чудова анатомічна форма, та й вага низька, відповідно вони не випадають із вух. Добре підійдуть для занять спортом. Щодо амбушур, то вони не зовсім якісні, дуже тонкі та не тримають форму. Ми б рекомендували вам підібрати в цьому випадку сторонні насадки, які будуть щільно прилягати.

Підключення

Перед першим підключенням потрібно встановити відповідний додаток — FreeBuds Assistant та оновити прошивку. Якщо цього не зробити, робота пристрою буде незадовільною. Додаток простий, він вкаже вам що потрібно зробити для оновлення FreeBuds. Загалом, якщо у вас виникають проблеми із навушниками, перше що потрібно зробити, це перевіряти наявність оновлення та слідувати їм.

З’єднання Bluetooth стандартне, близько 10 метрів, з перешкодами між пристроєм та навушника близько 5 метрів. Воно стійке, знову ж таки якщо виникають проблеми переривання зв’язку — оновіть прошивку і все зникне.

Керування

Кнопок у бездротових Huawei FreeBuds немає. Тут присутня лише одна на корпусі, і використовується вона для початкового налаштування з’єднання навушників із смартфоном. Для підключенння, навушинки повинні бути у корпусі, а кришка при цьому відкрита.

Щодо управління, то тут воно таке: подвійне натискання на правий навушник — відтворення / пауза музики; натискання на лівий — запуск голосового помічника. Управління гучністю та перемикання треків відсутнє. Для відповіді на дзвінок чи завершення його потрібно два рази торкнутись FreeBuds, можна будь-якого навушника. Якість дзвінків задовільна.

Якість звуку

Знову ж таки, проблема в силіконових накладках, оскільки завдяки їм можна отримати певну герметизацію та звукоізоляцію. Якщо ви зможете підібрати саме ті амбушури, то звук буде чудовий. Середні частоти добрі, високі дещо нечіткі у певних композиціях, бас хороший та чіткий. При перегляді відео присутня затримка, вона дуже низька, практично це мілісекунди, але інколи це кидається в очі.

Акумулятор

Акумулятор дозволить вам прослуховувати музику близько 3 годин, кейс надасть 2 додаткові заряди. Тобто загалом, час роботи триває близько 9 годин. Для зарядки гарнітури вам знадобиться зовсім мало часу, десь близкьо 40-45 хвилин.
В той же час, навушники JBL Tune 120TWS пропонують 4 години прослуховування.

Вирок

Безпровідна bluetooth гарнітура Huawei FreeBuds — навушники із досить хорошими характеристиками, а саме якість звуку, дизайн, час роботи, мікрофон. Але і достатньо негативу — амбушури, мало елементів управління та необхідність оновлення прошивки. Загалом, вони не ідеальні, але приємні у користуванні. От такий парадокс.

Попередня статтяГарнітура HTC Cosmos Elite
Наступна статтяДодаток “Hand Wash” від Samsung
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Hisense запустив нову серію OLED – телевізорів Galaxy

Hisense запустив нову серію OLED - телевізорів Galaxy у своїй країні (Китаї ) в двох розмірах. 55-дюймова версія поставляється...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -