Реклама

Бюджетні бездротові навушники EarFun Free

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Бюджетні бездротові навушники EarFun Free поєднують в собі якісні звукові характеристики та водонепроникний дизайн за надзвичайно низьку ціну.

Характеристики EarFun Free

 • Версія Bluetooth 5.0
 • Профіль Bluetooth: A2DP, ACRCP, HFP, HSP
 • Батарея навушників: 2х50 мАг
 • Час зарядки: 1 год 30 хв
 • Батарея зарядного кейса: 500 мАг
 • Час зарядки Battey Case: USB-C – біля 2 год, бездротова зарядка — 2 год 30 хв
 • Термін служби батареї навушників: до 6 год
 • Вхід: DC5V/1A
 • Матеріал: ABC, PC, TPU
 • Вага 60 г ( з кейсом)
 • Відстань прослуховування до 15м

Дизайн і продуктивність EarFun Free

Дизайн і комплектація EarFun Free
Дизайн і комплектація EarFun Free

Дизайн EarFun Free простий, але одночасно і привабливий. Навушники і кейс EarFun Free є в білому і чорному матовому кольорах. Кейс має вигляд яєчної шкарлупи, а навушники схожі на равликів.
В комплекті до EarFun Free йдуть 3 пари амбушур: малих,середніх і великих розмірів. У вухах вони розміщуються досить зручно і безпечно. Ці навушники більше розраховані для тренувань. Водовідштовхування тут хороше, IPX7 дозволяє занурювати навушники на глибину до 1 метра терміном до 30 хв. Але це стосується тільки навушників, ставити мокрі EarFun Free в кейс для зарядки не рекомендується.

Дизайн EarFun Free

Навушні елементи керування використовують кнопки на зовнішніх панелях динаміків, які можуть викликати роздратування. При натисканні кнопок вони не завжди спрацьовують, тому необхідно бути надзвичайно обережним, щоб не пошкодити вушну раковину.
Кнопка на лівому навушнику керує відтворенням і доріжкою навігації. Правий навушник обробляє вхідні дзвінки та з’єднання Bluetooth. Натискаючи і утримуючи праву кнопку ви викликаєте голосового помічника вашого смартфона.
Мікрофон пропонує середню розбірливість.
Завдяки Bluetooth 5.0 міцність підключення відмінна. Шумоізоляція досить хороша, що дозволяє EarFun Free блокувати більшість посторонніх звуків без необхідності активного шумопоглинання.

Акумулятор EarFun Free

Акумулятор EarFun Free працюює приблизно 6 год при інтенсивному прослуховуванні музики. Кейс дає додатково ще 24 год. Враховуючи бюджетність EarFun Free це хороший результат. В корпусі зарядки використовується USB-C, також можна заряджати гарнітуру завдяки панелі QI. Така можливість реалізована і в наушниках Galaxy Buds+.
Навушники використовують Bluetooth 5.0 та підтримують кодеки Bluetooth AAC і SBC, але відсутня підтримка AptX.

Конкуренти EarFun Free

Як і у всіх навушників, у EarFun Free також достатньо конкурентів. Серед них:

Переваг і недоліків у них достатньо.

Вирок

Бюджетні бездротові навушники EarFun Free не страждають від проблем з підключенням, поганого ресурсу акумулятора та поганої якості. Крім того, вони оснащені бездротовою зарядкою, яку набагато дорожчі навушнки навіть не пропонують. Враховуючи всі переваги і недоліки можна сказати, що гарнітура EarFun Free хоч і бюджетна, але пропонує такі можливості, які не пропонують дорогі навушники.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Стало відомо, чи зміниться дизайн в нових AirPods Pro 2

Усі користувачі очікують від AirPods Pro 2 нового дизайну, але згідно останнім даним та здогадкам, а також приблизним фото,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -