Реклама

11 прихованих функцій iOS, яких ви не знайдете в жодних документах Apple

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Є багато речей, які може зробити ваш iPhone або iPad, і Apple чудово задокументує все на своєму веб-сайті. Але є деякі функції, які не відображатимуться в жодних посібниках чи довідкових сторінках Apple.

Ми зібрали деякі з найкращих секретних функцій, які приховуються в iOS 15 і iPadOS 15, і, безсумнівно, ви не чули хоча б про одну з них. І ні, список не включає «прихований» трекпад на клавіатурі чи програму Print Center , а також невидимий інструмент видалення в Калькуляторі . Хоча вони зазвичай зустрічаються в статтях про "приховані функції" в Інтернеті, вони добре задокументовані Apple.

Цікаво: Названо функції Android, які недоступні власникам Apple iPhone.

Видалити імена папок головного екрана

Поглянувши на крихітні значки додатків, видимі на папці домашнього екрана, можна майже зрозуміти, яка тема цієї папки. То чому ж ви зберігаєте всі ці імена під значками папок? Ви можете легко видалити їх, замінивши назву папки на один символ, який не можна виявити, але не кожен невидимий символ працює, тому зверніться до нашого посібника з невидимих ​​персонажів , щоб знайти ті, які працюють.

Додайте безіменні закладки та ярлики

За допомогою тієї самої підказки, яка створює безіменні папки на головному екрані, ви можете додавати закладки веб-сторінок із Safari та піктограми ярликів на головний екран без заголовків. Безіменні ярлики допоможуть вам замінити всі програми на головному екрані піктограмами без імен , а безіменні закладки можуть зробити веб-сайти менш помітними для інших і сприяти винятковій естетиці.

Надсилайте повні URL-адреси в Повідомленнях

Якщо ви зазвичай надсилаєте URL-адресу в програмі Messages, вона перетворюється на розширений попередній перегляд посилань, який показує лише частину адреси. Якщо ви хочете, щоб одержувачі бачили повну URL-адресу, просто додайте крапки перед і після URL-адреси. І це лише основи — ознайомтеся з нашим повним посібником із надсилання повних URL-адрес у Messages , щоб побачити, що станеться, коли ви додаєте більше URL-адрес, інший текст тощо.

Використовуйте схеми URL-адрес у різних програмах

Добре, у Apple є кілька довідкових сторінок щодо використання схем URL-адрес для ярликів, але вони вкрай обмежені тим, що вони розкривають. Є джерела в Інтернеті, які надають цілі списки схем URL-адрес для налаштувань iOS і iPadOS , програм і служб Apple і навіть сторонніх програм , які можна використовувати у своїх ярликах , і є тисячі доступних схем URL-адрес.

Ви також не обмежуєтесь використанням цих схем у програмі Ярлики. Ви можете використовувати їх у текстових повідомленнях, електронних листах, чатах тощо .

Наприклад, ви можете надіслати комусь iMessage схему URL-адреси з номером телефону або адресою електронної пошти, щоб допомогти їм розпочати дзвінок, створити нове SMS-повідомлення та надіслати електронний лист. Чорт, ви навіть можете дати їм посилання на схему URL-адреси, яке створить цілий проект електронної пошти з одержувачами, темою та основним текстом. Щоб отримати додаткові приклади, перегляньте наш посібник із допомоги іншим зі схемами URL-адрес .

Переглянути додаткові технічні відомості про мережу

Більшість смартфонів мають режим польового тестування, який інженери з радіочастот, мережеві техніки та польові оператори використовують для вимірювання продуктивності мережі та дослідження проблем, але він також може бути корисним. Наприклад, ви можете побачити потужність стільникового прийому вашого iPhone у числовому форматі замість смуг. Введіть *3001#12345#* у програму «Телефон» і торкніться кнопки виклику, щоб відкрити прихований додаток Field Test .

Цікаво: Перераховано смартфони компанії Apple, які не отримають оновлення iOS 16.

Використовуйте коди набору номера для перегляду даних і виконання дій

Код, який розблокує польовий тест, є кодом набору номера, і є більше кодів, які можна використовувати для перегляду конкретних даних та виконання дій. Наприклад, *#06# покаже вам номер IMEI iPhone, а *#07# покаже юридичну та нормативну інформацію. Перейдіть до нашого великого списку кодів набору номера для iPhone, щоб отримати повну інформацію. Ви навіть можете використовувати деякі коди набору номерів у схемах URL, як показано в пораді 4 вище.

Швидше перемикайтеся між літерами та цифрами

В онлайн-документах Apple коротко згадується ярлик для використання великих літер за допомогою екранної клавіатури. Замість того, щоб торкатися клавіші Shift, торкніться її, потім проведіть пальцем до літери, яку потрібно написати з великої літери, і відпустіть її. Це, безумовно, може прискорити ваші навички введення тексту, але це не єдиний трюк на екранній клавіатурі.

Apple не згадує, що ви можете використовувати той же трюк на кнопці 123, щоб швидко вибрати число, розділовий знак або спеціальний символ.

Однак ви не можете використовувати жест торкання та проведення, щоб ввести кілька великих літер, цифр, розділових чи спеціальних символів у рядку, перш ніж клавіатура повернеться до попереднього стану. Для цього натисніть і утримуйте клавішу Shift або 123, іншим пальцем виберіть потрібні символи, а потім відпустіть Shift або 123.

Цікаво: Названо найпоширеніші проблеми iOS 15 та способи їх вирішення.

Використовуйте тригерні слова/фрази для ефектів iMessage

Моя улюблена прихована функція в iOS та iPadOS — це тригери ефекту iMessage . Apple перераховує два-три приклади тригерів у своїх онлайн-документах для більшості мов, але вони не єдині.

Ми зібрали колосальний перелік тригерів ключових слів і ключових фраз , які ви можете використовувати 40 різними мовами для надсилання повноекранних анімованих ефектів у програмі Messages. Є два тригери, які відкривають суперсекретний ефект , який ви навіть не можете додати через звичайне меню ефектів iMessage!

Надішліть детальний відгук в Apple

Коли ви використовуєте бета-версію iOS або iPadOS, Apple автоматично встановлює програму Feedback Assistant на ваш iPhone або iPad. З його допомогою ви можете надсилати Apple детальні відгуки чи пропозиції щодо її операційних систем, програм та інших продуктів і навіть відстежувати все, що ви надсилаєте.

Але вам не потрібна бета-версія iOS або iPadOS на вашому пристрої, щоб отримати доступ до Помічника зворотного зв’язку. Ви можете відкрити прихований додаток Feedback Assistant за допомогою URL-схеми applefeedback:// за допомогою ярлика або навіть просто у своєму веб-переглядачі. Увійшовши за допомогою свого Apple ID, ви можете надсилати й відстежувати проблеми, оновлювати надіслані відгуки, створювати чернетки тощо.

Цікаво: Названо 5 причин чому не варто переходити з Android на iPhone.

Помічник зворотного зв’язку не з’являтиметься в перемикачі програм, тому, якщо ви закриєте програму, вам доведеться знову використовувати applefeedback://, але програма має пам’ятати, де ви зупинилися, якщо були в середині чернетки. Якщо ви не хочете надсилати такі відгуки, ви можете скористатися програмою підтримки Apple , щоб дати більш загальні відгуки.

Отримайте справжні імена персонажів-емодзі

Інструмент доступності « Промовте виділення » корисний, якщо ви хочете знати, як звучить виділене слово або фраза. Однак Apple не повідомляє вам, що вона також може дати вам повну назву будь-якого вибраного смайла. Це весело використовувати, якщо вам просто цікаво і не хочете нічого шукати в Google, але також корисно знати, що говорити, коли намагаєтеся налаштувати голосове керування, щоб додати правильні емодзі.

Розблокуйте клавіатуру прихованих смайлів

Хоча ви можете встановити сторонні клавіатури на свій iPhone або iPad з App Store, Apple має власний каталог екранних клавіатур, які ви можете використовувати. 

Цікаво: В Apple назвали причину такої “чистоти” в магазині додатків App Store.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

5 найдешевших смартфонів з підтримкою 5G, які стануть в нагоді в майбутньому

Можливо ви навіть не планували покупку телефона з підтримкою 5G в Україні, оскільки цей стандарт тільки тестують, і в...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -