Реклама

3G швидше працює, ніж 4G. В чому причина?

Останні Новини

Вже майже усі користувачі мобільним інтернетом перейшли на 4G. Його підтримують усі сім-картки та телефони. 4G дійсно швидший та якісніший, якщо порівнювати із попередніми стандартами типу 3G. Але останнім часом люди почали помічати, що інколи 3G може загрузити швидше ті файли чи сторінки, з якими 4G взагалі не може впоратись. В чому причина такої проблеми? Сьогодні будемо виясняти.

Відповідь на питання, чому 4G погано працює дуже проста - велика нагрузка на мережу. Люди вже й забули за те, що колись користувались мережею 3G, вона в декілька разів повільніша і зрозуміла, що не така цікава із-за цього користувачам. А от 4G навпаки зараз використовується усіма. Окрім цього, багато пристроїв підключені до LTE, а це означає, що велика кількість людей беруть інтернет з однієї станції 4G, в результаті станція перегружена і не може давати таку швидкісь, як потібно. 3G загружена набагато менше, бо нею мало хто користується, а ще й підключаються вручну, тому і швидкість порівняно здається високою.

Цікаво: Названо українського мобільного оператора, який пропонує найякісніший 4G

Коли 4G починає працювати погано?Мережа 4G працює гірше не завжди, а в певні моменти та в певних місцях. Якщо ви знаходитесь в місцях, де багато будинків та людей, то там швидкість завантаження менша, всі щось роблять та забирають трафік. Так само може бути навпаки в віддалених населених пунктах, бо там може добре ловити мережа 3G, а от 4G ні, в таких випадках краще також переключитись на 3G самостійно. Також не варто користуватись мережею 4G у час пік, коли всі щось роблять через інтернет, працюють, спілкуються і т.д. Просто потрібно пам'ятати, чим більше людей використовує 4G з однієї станції, тим менша швидкість.

Як переключити мережу із 4G на 3G? Можливо, не усі знають, але мережу можна переключати на кожному смартфоні вручну. Це робиться в налаштуваннях. Знаходите розділ Мобільні дані та обираєте потрібну сім-картку (якщо їх є декілька). Після цього в Переважному типі мережі оберіть пункт 3G, або 2G/3G. Все, телефон сам буде підключений до мережі 3G.

Якщо ви часто помічаєте, що телефон нічого не загружає за допомогою 4G мережі, не варто думати, що цей тип мережі поганий і насправді не такий якісний, як про нього говорять. Просто із появою 4G, всі перейшли неї, а 3G вже стала не така популярна. Будьте розумніші, не чекайте і не зліться від того, що мала швидкість завантаження. Відразу вмикайте 3G та користуйтесь. А в той час, коли навантаження на мережу впаде, переключитесь назад на 4G.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Apple преносить все своє виробництво з Китаю

Раніше повідомлялося, що компанія Apple преносить все своє виробництво з Китаю. Сьогодні стало відомо, що масове виробництво смартфонів розпочнеться...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -