Реклама

Представлено бездротову колонку із автономністю роботи 24 год

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нещодавно було представлено бездротову колонку із автономністю роботи 24 год. ENACFIRE – це новий бренд, який в даний час працює над своїм ім’ям завдяки новим продуктам, таким як Soundtank. Це портативний бездротовий динамік , хоча такого типу, який має бути просто великим та достатньо потужним, щоб гарантувати хорошу якість звучання будь-де, де користувачеві буде необхідно.

Представлено бездротову колонку із автономністю роботи 24 год

З цією метою виробник оснастив колонку Soundtank захистом IPX7 . Крім того, вона має шестикутну форму, тоді як інші товари на ринку схиляються до модифікованого форм-фактора циліндра ; отже, це може допомогти у його стабільності, не кажучи вже про відносну оригінальність.

ENACFIRE стверджує, що подвійні динаміки Soundtank мають 20 Вт (Вт) звукової потужності кожен, таким чином, потенційно забезпечуючи чітке звучання (з діапазоном 160-2000 Гц) та потокове передавання "360 °" через з'єднання Bluetooth 5.0 . Крім того, є параметр "Bass +" із власною виділеною фізичною кнопкою для можливості додаткової потужності на нижньому рівні.

Представлено бездротову колонку із автономністю роботи 24 год

Soundtank також підтримує  стерео спарювання , так що він може синхронізуватися з іншим колонками в своєму роді. Його точна ємність акумулятора не вказана, хоча ENACFIRE стверджує, що він може підтримувати відтворення протягом 24 годин під час заряду. Ця нова портативна колонка тепер доступна на Amazon за 50 доларів США.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Нова Пошта продовжує нищити майно своїх клієнтів

Останнім часом багато користувачів скаржаться на послуги Нової Пошти, зокрема Нова Пошта продовжує нищити майно своїх клієнтів. Сьогодні повідомлення...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -