Реклама

Amazfit X знаходиться у фазі виробництва

Останні Новини

Вперше, про новий вигнутий смарт-годинник Amazfit X мова йшла ще у серпні 2019 року. Зараз, на платформі Xiaomi Youpin, проводиться фінансування Amazfit X за 145 дол та він уже знаходиться у фазі виробництва. Поставки смарт-годинника очікуються з 29 жовтня.

І так, особливістю смарт-годинника Amazfit X є його вигнутий гнучкий OLED-дисплей. Сам екран нахилений до 92 °. Отримав він розмір 2 дюйма та роздільну здатність 206 х 640 пікселів. Акумулятор отримав ємність 220 мАг, що повинен забезпечити 7 днів роботи.

Amazfit X знаходиться у фазі виробництва

Щодо функцій, то Amazfit X отримав датчик BioTracker™ PPG для моніторингу частоти серцевих скорочень, модуль GPS + GLONASS, датчик SpO2 для вимірювання рівня кисню в крові, відстеження сну, сповіщення, управління музикою, секундомір, тощо.

Рекомендуємо: Xiaomi Патентує Нову Систему Камер Смартфона.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Безопасно ли использовать приложение Приват24 на смартфоне

Стаття доступна українською...В последнее время в сети можно встретить много информации о Приват24, а именно о том, что им...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -