Amazon посилить боротьбу з підробленими товарами

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Як відомо, проблема підроблених товарів надзвичайно болюча для всіх виробників та продавців оригінальних товарів. Компанія Amazon відноситься до одного з найбільших інтернет-продавців, тому ця проблема для них не просто несе великі фінансові втрати, а ще й судові позови. Сьогодні з’явилася інформація, що Amazon посилить боротьбу з підробленими товарами. Як повідомляється, вони заснували новий підрозділ (CCU), який буде боротися із злочинами, які стосуються підроблених товарів.

В функції підрозділу CCU буде входити не тільки ідентифікація підробок та їхнє блокування на площадці, а ще й будуть шукати виробників цих підробок. Як кажуть в Amazon, до складу цього підрозділу будуть входити колишні федеральні прокурори, досвідчені слідчі та аналітики. Також відомо, що CCU буде співпрацювати з правоохоронцями і будуть передавати їм всю необхідну інформацію.
В попередніх звітах Amazon йшлося про те, що компанія витрачає на боротьбу з підробками та шахрайством понад пів мільярда доларів в рік. Раніше компанія Nike вже відмовилася продавати свою продукцію на Amazon через підробки.

Рекомендуємо: Магазини Amazon Go страждають від мародерства в США.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Moto G9 Plus з’явився у візуалізації

Раніше, Moto G9 Plus був помічений на FCC. Зараз, Motorola Moto G9 Plus з'явився у візуалізації. Поділився зображеннями всім...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -