Реклама

Amazon представили розумну колонку Echo Dot

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні ми повідомляли, що Amazon презентували декілька нових продуктів. Серед них опинилася розумна колонка Echo, про яку ми писали раніше. Також, Amazon представили розумну колонку Echo Dot .

Amazon представили розумну колонку Echo Dot

Amazon Echo Dot доступна у трьох різних версіях. Усі версії оснащені 1,6-дюймовим повнодіапазонним динаміком, і, крім меншого розміру, він має однаковий дизайн з новим Echo, лише меншим. Одна з версій Echo Dot постачається зі світлодіодним дисплеєм, який може відображати час, температуру, таймери та будильники.

Версія Echo Dot називається Echo Dot Kids Edition, і, як випливає з назви, вона призначена для дітей. Колонка схожа на стандартну Echo Dot, за винятком того, що вона поставляється у двох кольорових варіантах - Panda і Tiger.

Amazon представили розумну колонку Echo Dot

Такуож вона має кілька функцій, розроблених для дітей, таких як налаштування звуків тварин, отримання допомоги у виконанні домашнього завдання та дзвінки затвердженим родичам та друзям. Kids Edition також постачається з однорічною підпискою Amazon Kids +, яка включає зручні для дітей книги зі звуком, інтерактивні ігри та освітні навички. Пристрій також має 2-річну гарантію. Alexa також дозволить вам створити спеціальний голосовий профіль для вашої дитини, і коли він виявить дитячий голос, він автоматично переключиться на цей профіль.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Опубліковано новий трейлер Galaxy Unpacked 2020

Сьогодні, на офіційному каналі Samsung у YouTube, було опубліковано новий трейлер події Galaxy Unpacked 2020. Нагадаємо, що подія запланована...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -