Реклама

Amazon випустили розумні окуляри Echo Frames наступного покоління

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні Amazon випустили розумні окуляри Echo Frames наступного покоління. Розумні окуляри другого покоління отримали покращений звук, акумулятор та багато іншого.

Говорячи про дизайн, нові розумні окуляри Echo Frames (2-го покоління) схожі на попередника. Ви отримаєте дизайн рами прямокутної форми спереду. Оболонка рами товста і простягається до положення носової ручки. Отже, зовнішніх затискачів для носа немає. 

Amazon випустили розумні окуляри Echo Frames наступного покоління

Тим не менш, 2-е покоління пропонує два нових кольорових рішення як доповнення. Таким чином, трьома новими кольорами є Modern Tortoise, Horizon Blue та Classic Black. Що стосується якості збірки, то подібні до попередньої версії з окулярами TR-90, вуглецевим волокном та титановим матеріалом. Вони постачаються з некорекційними лінзами, а також сумісні з лінзами, що відпускаються за рецептом.

Так як це розумні окуляри, то вони підтримують функції підключення Bluetooth та Smart Assistant. Також розумні окуляри Amazon мають дві чудові функції. Ви можете поєднати їх з пристроєм Android / iOS і взаємодіяти з Amazon Alexa, як Echo Buds . Крім того, розумні окуляри можуть також відтворювати звук через Bluetooth.

Amazon випустили розумні окуляри Echo Frames наступного покоління

Як вже згадувалося раніше, нове покоління оснащено покращеннями звуку, акумулятора та іншими функціями. Точніше, тепер він може автоматично регулювати гучність на основі рівня шуму на початку відтворення. Крім того, він має такі функції, як реакція мікрофона на голос, VIP-фільтри (пріоритетні програми / контакти), підтримка календарів, групове повідомлення.

Amazon випустили розумні окуляри Echo Frames наступного покоління

Amazon заявляє, що нові окуляри матимуть на 40% більше часу автономної роботи, ніж перше покоління. Тобто, якщо ви підтримуєте гучність на рівні 60%. Вони також самостійно вимикаються, якщо їх розмістити догори дном на більше трьох секунд.

Зараз окуляри можна попередньо замовити на Amazon за 249,99 доларів. Крім того, люди, які придбали попередню версію, можуть перейти на неї за 70 доларів.

Читайте також: Amazon випустив камеру спостереження – дрон під назвою Always Home Cam.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Новий смартфон Realme отримає акумулятор ємністю 4880 мАг

Бренд Realme, як і усі інші компанії, весь час працює над новими смартфонами. Наступним ми очікуємо запуск серії смартфонів...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -