Реклама

Amazon запустив Twitch-подібну платформу для користувачів Android

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Amazon запустил Twitch-подібну платформу для користувачів Android, яка називається GameOn. Twitch – це провідна платформа для трансляції відеоігор, де геймери та інші особи в Інтернеті можуть створити фан-базу для перегляду та підтримки гравців. Платформа була придбана Amazon в 2014 році, і з тих пір два бренди об’єдналися, щоб запропонувати більше контенту та задоволення користувачам.

Amazon запустил Twitch-подібну платформу для користувачів Android

У квітні 2020 року було представлено Twitch Watch Party, що дозволяє геймерам та їх аудиторії разом дивитися фільми Amazon Prime у прямому ефірі. Вечірки Twitch Watch відбулися в сприятливий час, оскільки світ все ще стикався з ідеальною реакцією на пандемію коронавірусу, і в більшості країн діяли повні блокування.

Зараз Amazon представила нову платформу, здавалося б, не пов’язану з Twitch, яка називається GameOn. Amazon GameOn дозволяє Android геймерам ділитися своїми ігровими моментами із спільнотою GameOn у вигляді коротких відеокліпів. На даний момент немає прямого потокового передавання ігор, на відміну від Twitch.

Додаток GameOn доступний у магазині Google Play для користувачів Android та магазині Amazon App для користувачів планшетів Amazon. Додаток дозволяє користувачеві записувати геймплейні відео в аналогічній манері на рекордер екрану , який присутній в андроід телефонів. Одночасно користувач може також записати свою реакцію на гру, за допомогою фронтальної камери телефону, і цей процес називається “Facecam”. Тривалість записів кліпів становить від 30 секунд до 5 хвилин. Додаток також має можливість простого редагування відео та дозволяє користувачам ділитися своїми записами зі своїм співтовариством.

Для зацікавлених геймерів у додатку GameOn з’являються щотижневі виклики, і сотні безкоштовних мобільних ігор в операційній системі Android добре пов’язані з ним.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Украинские пользователи мессенджера WhatsApp в очередной опасности

Стаття доступна українською...Мессенджер WhatsApp пользуется большой популярностью в Украине и уступает только Viber, и это даже несмотря на все...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -