AMD знизили вартість майбутніх відеокарт Big Navi

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні з’явилася інформація, що AMD знизили вартість майбутніх відеокарт Big Navi. Таким чином, AMD зреагували на нові відеокарти від Nvidia GeForce RTX 3000. Згідно даних, продуктивність відеокарти GeForce RTX 3080 приблизно така ж, як і в 3D-карт AMD Big Navi, але зараз Big Navi стануть дешевшими.

AMD знизили вартість майбутніх відеокарт Big Navi

Відеокарта Big Navi вийде в складі лінійки Radeon RX 6000 і отримає 16 ГБ пам’яті GDDR6 / 6X. Спочатку передбачалося, що вартість новинки складе $ 600, однак після анонсу GeForce RTX 3000 компанія прийняла рішення «терміново знизити» вартість Big Navi на $ 50. Таким чином, GeForce RTX 3080 виявиться на $ 150 дорожче Big Navi при порівняній продуктивності.

Як пише джерело, AMD підготує ще один варіант Big Navi – ще дешевший. Але в його конфігурації буде вже 8 ГБ власної пам’яті, а продуктивність, судячи з усього, виявиться нижче рівня GeForce RTX 3070.

Рекомендуємо: З’явилися Перші Тести Нової Відеокарти Nvidia GeForce RTX 3080.

Джерело: AMD

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Украинцы жалуются на проблемы с техподдержкой одного из самых популярных банков Украины

Стаття доступна українською...Все чаще у пользователей услугами украинских компаний, независимо от рода их деятельности, возникают проблемы с техподдержкой (горячая...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -