Реклама

Американська компанія United Airlines вкладає 15 млн доларів в розробку електроаеротаксі

Останні Новини

United Airlines інвестує в стартап Eve Air Mobility 15 млн доларів через своє венчурне відділення United Airlines Venture.

Eve Air Mobility належить бразильському конгломерату Embraer та займається розробкою невеликих електричних літальних апаратів з вертикальним злетом та посадкою.Аеротаксі від Eve Air Mobility має два гвинти,один зверху,та за один у хвості,фіксовані крила та здатне перевозити чотирьох пасажирів на відстань до 100 км.

Цікаво: Як довго живуть акумулятори електромобіля?

За умовами договору United Airlines придбає 200 електричних аеротаксі на першому етапі,та ще 200 в подальшому.

Це не перше подібне капіталовкладення United Airlines.В минулому році компанія інвестувала нерозголошену суму в компанію Archer,що теж займається розробками подібних апаратів.

Поставки перших партій електричних літальних апаратів плануються на 2026 рік,що допоможе компанії United Airlines досягнути забезпечення нульових викидів вуглецю до 2050 року.

Цікаво: Відомо, скільки електронних книг може поміститися на Kindle

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Sourcetheverge
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Украинские пользователи мессенджера WhatsApp в очередной опасности

Стаття доступна українською...Мессенджер WhatsApp пользуется большой популярностью в Украине и уступает только Viber, и это даже несмотря на все...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -