Реклама

Американська компанія створила робочі рукавички з «розумним» підігрівом

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що американська компанія створила робочі рукавички з «розумним» підігрівом. Такі рукавиці ідеально підійдуть тим людям, які займаються зовнішніми роботами, а особливо в таких складних погодніх умовах.

Рукавиці з підігрівом називаються ColdWork M-Pact та оснащені автоматичним підігрівом, який активовується в той момент, коли вони вдягаються на руку. Особливістю ColdWork M-Pact є те, що вони самі вибирають оптимальну температуру нагріву. Темература обирається відповідно до температури тіла та температури повітря на вулиці.

Американська компанія створила робочі рукавички з «розумним» підігрівом

Враховуючи, що ці рукавиці отримали розумні функції, не дивно, що вони керуються за допомогою фірмового додатку через смартфон.

Ці рукавиці оснащені об’ємним акумулятором на 3000 мАг, що дозволяє їм обігрівати руки на протязі дня. Ще одним приємним бонусом рукавиць є те, що акумулятор можна замінити у випадку пошкодження або ж по тривалості використання. Також в цих рукавицях комфортно користуватися смартфоном. Невеликим недоліком рукавиць ColdWork M-Pact можна назвати їхню ціну, а саме $ 250.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розкрито ціну та характеристики смартфона Apple iPhone SE 3

Презентація нового смартфона від компанії Apple відбудеться вже найближчим часом, але окрім смартфонів iPhone 13, нам презентують ще й...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -