Аналітик розповів, коли від Apple варто чекати анонса смартфона iPhone SE 3

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Аналітик розповів, коли від Apple варто чекати анонса смартфона iPhone SE 3 . За словами Вільяма Янга, на вихід пристрою в цьому році розраховувати не варто.

Експерт зазначив, що на даний момент Apple вже почала вибудовувати ланцюжки поставок для виробництва iPhone SE нового покоління. Причому компанія має намір випустити ще більш фінансово вигідний смартфон. У той же час, за його словами, в цьому році американський виробник не стане випускати недорогу новинку, а зробить це лише в 2022 році.

Аналітик також вважає, що з огляду на затребуваності iPhone 11 компанія може зважитися на створення ще одного недорогого смартфона з подібним дизайном. Нагадаємо, що за даними джерел, iPhone SE 3 можуть оснастити 6,1-дюймовим IPS-екраном, процесором A14 Bionic або старше і сканером відбитків пальців.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо причини, чому банкомат ПриватБанку може не приймати банківську карту

Як ми вже неодноразово повідомляли, банківські карти користуються неабиякою популярністю серед українців, хоча ще років 10 тому на них...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -