Реклама

Аналітики назвали смартфони, які найменше “старіють”

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Як ми вже неодноразово повідомляли, нові смартфони випускаються кожного року і у великих кількостях, що в той же час, впливає і на вторинний ринок продажу використаних смартфонів. Більшість покупців нових флагманів, перед покупкою новинки йдуть його обмінювати (трейд-ін) на новий, або ж просто продають через відповідні площадки. Сьогодні аналітики назвали смартфони, які найменше “старіють” та найменше втрачають свою ціну на ринку б / у техніки.

Як повідомляє американська компанія BankMyCell, яка займається купівлею та продажем застарілої техніки, найбільше в ціні втрачають Android-смартфони і менше смартфони Apple. Також вони склали відповідний рейтинг смартфонів, щоб практично показати популярність різних брендів.

Проаналізувавши всі ціни на вторинному ринку, аналітики прийшли до висновку, що Android-смартфони втрачають в ціні в два рази швидше, ніж смартфони Apple, а саме 33,62% проти 16,70% відповідно.

BankMyCell інформують, що вартість Android-смартфонів падає на 61,5% через два роки після релізу, в той час як iPhone втрачають в своїй вартості тільки 35,7%. Смартфони (на Android), яким вже 4 роки, дешевшають на 81,11%, а iPhone на 66,43%.

Аналітики назвали смартфони, які найменше “старіють”

Компанія BankMyCell опублікувала інфографіку, де чітко видно, що найбільше втрачають у вартості бюджетні смартфони, а саме 50% після першого року та 95% протягом наступних чотирьох років.

І останнє, компанія також опублікувала живий приклад подешевшання смартфонів на прикладі Samsung Galaxy S20 та iPhone 11.

Samsung Galaxy S20 — подешевшав на 34,78% за 9 місяців / iPhone 11 — на 12,84% за весь рік.
Samsung Galaxy S20 + — 30,59% за 9 місяців / iPhone 11 Pro — 21,31% за весь рік.
Samsung Galaxy S20 Ultra — 36,30% за 9 місяців / iPhone 11 Pro Max — 15,96% за весь рік.

Аналітики назвали смартфони, які найменше “старіють”

Також повідомляється, що найшвидше дешевшають смартфони компаній HTC, Motorola і Sony. Одночасно з цим, найкраще витримують подешевшання смартфони компаній LG і Nokia (на першому місці компанія Apple з своїм iPhone).

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названа найпопулярніша модель Apple iPhone 12

Сьогодні була названа найпопулярніша модель Apple iPhone 12. За словами аналітика JP Morgan Chase Саміка Чаттерджі (Samik Chatterjee), інтерес...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -