Реклама

Аналітики поділилися очікуваннями від ринку смартфонів в 2021 році

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Чергові аналітики поділилися очікуваннями від ринку смартфонів в 2021 році. Фахівці TrendForce підрахували, скільки потенційно пристроїв буде вироблено в 2021-м, і повідомили, які компанії будуть в числі лідерів за темпами продажу.

Аналітики поділилися очікуваннями від ринку смартфонів в 2021 році

На думку аналітиків TrendForce, сумарно в 2021-му буде вироблено близько 1,36 мільярда смартфонів. У порівнянні з 2019 роком це на 9% більше. Примітно, що вже до кінця року сумарна кількість вироблених гаджетів, які підтримують мережі п’ятого покоління, досягне 500 мільйонів штук.

Експерти назвали 2020 рік одним з найневдаліших для всієї індустрії: через пандемію виробники смартфонів зіткнулися з падінням попиту, а рівень виробництва скоротився на 11%. У числі компаній, яких в першу чергу торкнулася криза, відзначені Samsung, Apple, HUAWEI, Xiaomi, OPPO і vivo. Втім, цим шести брендам приписують пальму першості і в 2021 році. За підрахунками аналітиків, на частку саме цих виробників припадатиме майже 80% світового ринку смартфонів.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 5 програм на Android, з дозволом на доступ до яких, потрібно віднестися з уважністю і обережністю

Сучасні телефони мають безліч додатків, які встановлені на пристрої ще до того, як користувач починає працювати з пристроєм. Але...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -