Реклама

Android System Webview: що це таке і для чого потрібен

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Коли ви дізнаєтеся більше про налаштування свого пристрою Android, ви, можливо, бачили кілька віртуальних компонентів, необхідних для роботи смартфону. Одним із них, який ви, можливо, знали, є Android System Webview, чи це важливо, чи може його видалення пошкодити ваш пристрій? Зараз розповімо.

Цікаво: Розповідаємо, що таке F-Droid і чим він відрізняється від Play Store.

Що таке Android System Webview?

Як уже згадувалося, Android System Webview — це свого роду технологічний компонент Google Chrome, який у вашому смартфоні дозволяє відкривати посилання в додатку, не виходячи з нього повністю.

Ця функція встановлюється на смартфонах, тому вона не оновлюється. Крім того, через його важливість важливо завжди оновлювати цей компонент.

Працюючи як рідний інструмент операційної системи, ви побачите його використання, перейшовши за посиланням у Google Chrome. Нова сторінка відкриється на вкладці, яка вказує на посилання, яке ви торкнулися.

Незважаючи на те, що це виглядає досить ідеально, не все програмне забезпечення підтримує WebView, і деякі посилання нормально відкриваються в Chrome. Якщо ви сумніваєтеся, чи активна функція на вашому пристрої чи ні, давайте подивимося покрокове керівництво.

Але перед початком, необхідно мати на увазі кілька моментів. Процес на кожному Android може відрізнятися, тож подивіться, чи справді ці кроки працюватимуть на вашому пристрої.

Цікаво: Розповідаємо, як увімкнути Wi-Fi Calling на мобільному.

Крім того, також не рекомендується вимикати Android System Webview, оскільки вимкнення може пошкодити ваш пристрій. Тепер розглянемо наведені нижче дії.

  1. Перейдіть до опції « Налаштування» на телефоні Android.
  2. Потім знайдіть вкладку Програми .
  3. У списку, який з’явиться, ви знайдете Android System Webview, якщо функціональність вимкнена, увімкніть її.
  4. Переконавшись, що програму активовано, важливо перевірити, чи є її оновлення актуальними.

Android System WebView вже встановлено на телефонах Android, але його потрібно оновити, щоб він працював належним чином.

Для цього зайдіть в Google Play Store і знайдіть інструмент з такою ж назвою. Якщо доступні оновлення, з’явиться кнопка, що вказує на оновлення програми. Якщо у вас немає доступних оновлень, ви побачите лише кнопку видалення.

Зараз залишається питання, чи може користувач видалити Android System Webview? Найкраща порада — не робити цього. Оскільки це може викликати помилки в роботі пристрою.

Але якщо з якоїсь конкретної причини ви цього захоче, то це можливо. Один із способів – через Play Store, інший – виконавши наведені нижче дії.

  1. Перейдіть до налаштувань телефону .
  2. Потім перейдіть на вкладку Програми .
  3. У списку перейдіть до Android System Webview .
  4. Нарешті внизу або залежно від того, де це на вашому пристрої, перейдіть до Вимкнути .

Після цих кроків ви деактивуєте свій смартфон. Знову пам’ятаючи, що з цього моменту може почати з’являтися кілька помилок. Отже, якщо це не з поважної конкретної причини, не видаляйте та не вимикайте цей компонент.

Крім цього, є кілька інших компонентів, які не слід видаляти, тому не видаляйте компоненти зі свого смартфону, оскільки ви можете зробити його повністю непридатним для використання.

Тепер, коли ми дізналися про цю важливу частину Android, скажіть, чи вдалося вам виконати всі кроки, які ми бачили? Чи дізналися ви, що таке Android System Webview і як він працює?

Поділіться з нами цим в коментарях нижче та повідомте своїх друзів або родичів, які хочуть почистити свій смартфон і видалити даний компонент.

Цікаво: Розповідаємо, як додати VPN на Android-смартфон.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 6 корисних функцій месенджера WhatsApp в 2021 році

В Україні всі користувачі смартфонів мають завантажені хоча б два месенджера і в більшості випадків, це буде Viber та...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -