Реклама

Android TV доступний на старих ноутбуках з Windows

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Тепер Android TV доступний на старих ноутбуках з Windows. Android TV x86 дозволяє перетворити ваш старий комп’ютер в медіа-стример.

Android TV – це різновид мобільної операційної системи Google, спеціально модифікована для телевізорів і цифрових медіаплеєрів. В цілому Android TV відрізняється від звичайного Android головним чином своїм інтерфейсом, який багато в чому орієнтований на голосовий і текстовий пошук контенту. Порт Android TV x86, створений старшим членом форуму XDA Developers під ніком AmznUser444 Dev, покликаний стати простим і зручним способом отримання додатків, ігор і мультимедійного контенту на вашому ПК, підключеному до великого екрану.

LAN, Wi-Fi, Bluetooth і звук повинні працювати з коробки. Початкове збирання заснована на Android 9 Pie, і в її системних вимогах згадується двоядерний 64-розрядний процесор з тактовою частотою 1,2 ГГц і типовий графічний процесор Intel, Nvidia, AMD з 64 МБ відеопам’яті. Так що Android TV x86 цілком дозволить перетворити ваш старий комп’ютер, підключений до великого екрану, в медіа-стример.

У списку відомих проблем: зависло повідомлення «Виявлення Android TV» в розділі, відмінному від EXT4. Вбудований Chromecast не працює без підтримки DRM. У цій збірці також відсутня сертифікація Widevine L1, тому такі сервіси, як Netflix, що не будуть транслювати в HD.

Читайте також: Додаток YouTube отримав новий інтерфейс на Android TV.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Что будет с банковскими счетами украинцев, после продажи ПриватБанк

Стаття доступна українською...Недавно появилась информация, что крупнейший банк Украины (ПриватБанк), который сейчас государственный планируют выставить на продажу. Как уверяют...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -