Apple дозволить записувати телефонні розмови

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що Apple дозволить записувати телефонні розмови. Таку функцію введуть в наступному оновленні iOS14. Такою інформацією поділився портал ITHome і надав скріншот цієї функції.

Нагадуємо: Раніше повідомлялося, що в оновленні iOS14 введуть перекладач для браузера Safari.

Як видно із зображення, в налаштуваннях необхідно ввімкнути запис розмов за допомогою повзунка і все. Після цього, всі розмови, які будуть проводитися традиційним способом або ж за допомогою месенджера FaceTime, будуть записуватися.
Раніше, для того, щоб записати розмову, необхідно було використовувати Visual Voicemail.

На даний момент, невідомо чи буде ця функція доступна глобально чи ні. Також невідомо, чи буде ця функція активна, якщо ви телефонуєте в іншу країну.
Реліз iOS14 запланований на 12 червня і співпадає з першим днем WWDC. Там ми отримаємо більше офіційної інформації і про нову функцію і не тільки.

Раніше ми вже писали, які смартфони отримають оновлення iOS14. Перевірте, чи ваш iPhone отримає оновлення.

Джерело: ITHome

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Samsung Galaxy S20 FE показали на живих зображеннях

Раніше ми повідомляли, що Samsung готується до релізу смартфона Galaxy S20 FЕ. Він вже отримав деякі сертифікати і навіть...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -