Реклама

Apple iPhone 13 не повторить долю iPhone 12 і вийде в реліз вчасно

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

За даними аналітика Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo), який відомий своїми правдивими прогнозами щодо планів і перспектив ще не випущених пристроїв Apple, Apple iPhone 13 не повторить долю iPhone 12 і вийде в реліз вчасно. Компанія повернеться до традиційного циклу виробництва і продажів смартфонів. Тобто iPhone 13 на базі SoC Apple 15 будуть запущені у виробництво на початку літа, а в продаж надійдуть в вересні. З iPhone 12 ці терміни сильно затягнулися.

Нагадаємо, через пандемію COVID-19 виробництво iPhone 12 стартувало з великим відставанням від звичайного графіка - у вересні. Тому продажу перенесли на більш пізній термін: iPhone 12 і iPhone 12 Pro стали доступні тільки з 23 жовтня, а iPhone 12 mini і iPhone 12 Pro Max - і зовсім з 13 листопада.

Повернення до звичайного графіку означає, що iPhone 13 надійдуть у продаж у вересні або самому початку жовтня відразу всім сімейством, а не двома хвилями, як у випадку нинішнього сімейства.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, чи можна придбати найнадійніший смартфон в 2021 році

Вже виходило неймовірно багато статей на тему захищених смартфонів, але запитань стосовно цього менше не стало і навіть навпаки,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -