Реклама

Apple iPhone 14 повинен стати першим смартфоном з потужними 3-нм чіпами

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Кілька днів тому ми говорили вам, що Apple вже зарезервувала 80% 5-нм виробництва TSMC на 2021 рік . На даний момент 5-нм технологічний вузол є найсучаснішим у виробництві мікросхем, і ця технологія дозволяє розмістити 11,8 мільярда транзисторів у наборі мікросхем A14 Bionic від Apple. Це порівняно з 8,5 мільярдами транзисторів всередині A13 Bionic SoC, який був виготовлений за допомогою 7-нм процесу. A14 Bionic – це чіп, який забезпечує живлення 5G iPhone 12 серії . Сьогодні ж поговоримо про смартфон, який повинен вийти в майбутньому, а саме iPhone 14. Якщо вірити деяким чуткам, то Apple iPhone 14 повинен стати першим смартфоном з потужними 3-нм чіпами.

За даними Money.UDN, коли TSMC перейде до виробництва 3 нм, наступного головного еталону в процесі роботи, Apple буде там з’їдати всі чіпи, які вона може з’їсти. У свіжому звіті йдеться про те, що Apple вже замовила виробництво 3 нм як для чіпсетів A, так і для серії M. Перший використовується на таких пристроях, як iPhone та iPad. Мікросхема M1 нещодавно була представлена Apple як заміна процесорів Intel на деяких Mac. Зараз він також виробляється з використанням 5-нм технологічного вузла і містить колосальні 16 мільярдів транзисторів всередині.

Apple проти Samsung

Джерела всередині ланцюга поставок заявляють, що TSMC планує розпочати масове виробництво 3-нм чіпів, починаючи з 2022 року після пробного виробництва у другій половині 2021 року. У звіті зазначається, що TSMC продовжить перемагати Samsung до наступного плато процесу. 

У звіті стверджується, що тайванський ливарний завод матиме шестимісячний старт від 3 нм над ливарним виробництвом Samsung. Також йдеться про те, що Apple зробила замовлення для iPad і Mac, хоча ми знаємо, що iPhone також може використовувати 3-нм чіпсети A16 Bionic до 2022 року. Ці мікросхеми можуть дебютувати на Apple iPhone 14. TSMC заявила, що його 3-нм чіпи доставлять підвищення продуктивності на 10% - 15% на 5-нм вузлі і споживатиме на 20% - 25% менше енергії, ніж поточний чіпсет.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Twitter додає функцію Emoji

Останнім часом, в Twitter, тестується багато нових функцій та можливостей. Сьогодні з’явилася інформація, що Twitter додає функцію Emoji для...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -