Реклама

Apple Pay Later в iOS 16 — все, що вам потрібно знати

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Apple постійно шукає способи розширити охоплення своїх платіжних пропозицій Apple Pay , будь то в магазинах, онлайн чи будь-де, де гроші обмінюються на товари та послуги. Тож не дивно, що запуск iOS 16 та оновленого додатка Wallet стане сигналом про вихід Apple у простір Buy Now Pay Latter (BNPL) із Apple Pay Later.

Це переповнене місце, де є такі сервіси, як Klarna, Afterpay і Affirm, серед найбільш популярних варіантів, а фінтех-гігант PayPal пропонує власний план оплати PayPal Pay в 4 -х режимах. Таким чином, Apple вважає, що буде жорстка конкуренція, коли Apple Pay запуститься пізніше восени.

Ось що ми знаємо про Apple Pay Later і як вона впишеться в програму Wallet.

Що таке "Buy Now Pay Later"?

BNPL — це проста концепція: замість того, щоб оплачувати покупку відразу, ви платите частинами. Як правило, ці виплати пропонуються без відсотків, тому вони можуть бути настільки привабливими для споживачів. Деякі, як -от My Chase Plan, стягує комісію, але Apple повідомила, що Apple Pay Later не передбачає жодних зборів.

Нижче ви можете ознайомитися із фрагментом із перезентації WWDC 2022, де розповідається про Apple Pay Later.

Якщо ж переглядати відео нема часу, нижче можете знайти основну інформацію про Apple Pay Later.

Цікаво: Чи пропаде роз’єм Lightning із iPhone в майбутніх моделях?

Як працює Apple Pay Later? 

Apple Pay Later в iOS 16 — все, що вам потрібно знати
Зображення: Apple Pay Later

Виходячи з того, що Apple сказала, коли представила свою послугу BNPL на WWDC 2022, вам не потрібна Apple Card, щоб використовувати Apple Pay Later, але ви повинні використовувати Apple Pay. Apple попереджає: «Банк-емітент картки користувача може стягувати комісію, якщо на рахунку дебетової картки користувача є недостатньо коштів», але крім цього, невідомо про інші можливі обмежень. 

Навіть якщо це не потрібно, ви все одно можете зареєструвати обліковий запис Apple Card . Як Apple Card, так і Apple Pay Later технічно пропонуються через Goldman Sachs, хоча користувачі бачать, що все є брендом Apple.

Після того, як ви використовуєте Apple Pay, здається, що все, що вам потрібно зробити, це просто зробити покупку за допомогою Apple Pay. Деякі покупки можуть бути непридатними для Apple Pay Later, але деталі про ці обмеження, ймовірно, з’являться ближче до запуску. Ця функція також повинна працювати для безконтактних платежів, здійснених за допомогою iPhone або Apple Watch. 

Зробивши покупку за допомогою Apple Card, ви можете вибрати «Сплатити повністю» або «Оплатити пізніше». Якщо ви виберете «Сплатити пізніше», вам буде надано запланований план платежів із розбивкою ваших чотирьох платежів. 

Кожна покупка Apple Pay Later ділиться на чотири рівні платежі протягом шести тижнів. Перший платіж здійснюється після вибору «Сплатити пізніше», а наступні платежі плануються з інтервалом у два тижні. Усі платежі обробляються через додаток Wallet. 

Цікаво: Стали відомі функції macOS Ventura, які не доступні на Intel Mac.

Де можна використовувати Apple Pay Later?

За словами Apple, Apple Pay Later працюватиме скрізь, де Apple приймається в Інтернеті або в додатку. Здавалося б, це виключає фізичні магазини з покупок BNPL.

Хто може зареєструватися в Apple Pay Later

Apple Pay Later наразі планується для користувачів у Сполучених Штатах. Крім того, користувачі повинні подати заявку на використання цієї функції і можуть використовувати її лише після схвалення їхньої програми.

Незрозуміло, коли інші регіони отримають доступ до Apple Pay Later, але Apple зазвичай тестує функції оплати в США, перш ніж переносити їх в інші країни.

Цікаво: Нова функція для роботи з фото буде доступною у iOS 16.

Коли можна буде зареєструватися в Apple Pay Later?

Очікується, що ця функція буде запущена з iOS 16. Це оновлення програмного забезпечення наразі знаходиться в бета-версії, і розробники отримують першу спробу. Публічна бета-версія відбудеться в липні, але припускається, що Apple Pay Later не буде запущено, доки iOS 16 не отримає повний випуск восени.

Що ще потрібно знати про Apple Pay Later?

Apple Pay Later технічно є кредитною лінією. Однак процес подачі заявки має вимагати лише м’якої перевірки кредитоспроможності, а отже, не впливає на кредитний рейтинг заявника. Незважаючи на те, що Apple Pay Later не стягує комісій, невиконання платежу, ймовірно, супроводжується певним штрафом. Тому ви повинні використовувати Apple Pay Later, лише якщо ви знаєте, що можете здійснити кожен із чотирьох платежів вчасно. Це правило поширюється на будь-яку послугу BNPL.

Цікаво: Через камеру в iOS 16 тепер можна здійснювати переклад тексту.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Струменевий або лазерний: який принтер вибрати?

Кілька десятиліть тому вибір між струменевим і лазерним принтером був більш чітким. Часто вважалося, що лазерні принтери забезпечують дешевші витрати...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -