Реклама

Apple продають непрацюючі смартфони iPhone 12 mini

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Apple продають непрацюючі смартфони iPhone 12 mini. Непрацюючих iPhone 12 mini все більше і більше. Деякі користувачі навіть вирішили повернути смартфони назад в магазини, не чекаючи, коли Apple вирішить проблему.

Ще минулого тижня з’явилися повідомлення від користувачів iPhone 12 mini, які підтвердили, що смартфон на екрані блокування відчуває різні проблеми з чутливістю.

За останні кілька днів кількість повідомлень збільшилася, а деякі користувачі навіть вирішили повернути смартфони назад в магазини, не чекаючи, коли Apple вирішить проблему. Нагадаємо, проблема полягає в тому, смартфон не реагує, коли користувач намагається провести пальцем вгору, включати камеру або ліхтарик. Якщо все ж вийде розблокувати смартфон, то далі ніяких подібних проблем з реакцією на дотик не спостерігається.

Деякі користувачі заявили, що проблема частіше і сильніше проявляється при використанні захисного чохла. Якщо чохол зняти, то смартфон реагує на дотики на екрані блокування набагато краще.

Також на форумах з'явилися підтвердження, що це проблема програмного забезпечення, яка може бути повністю вирішена після виходу прошивки iOS 14.3 або наступних оновлень.

Також деякі користувачі скаржаться на те, що вони стикаються з проблемами якості звуку при використанні певних навушників.

Читайте також: Акумулятора iPhone 12 mini не вистачає на цілий день.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Cмартфон iPhone 13 отримає рекордний об’єм внутрішньої пам’яті

Відомий інсайдер Джон Проссер (Jon Prosser), який розкрив чимало подробиць про iPhone 12 і інші новинки Apple ще до...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -